Silver Rocket

Exile On Mainstream

Silver Rocket
Doporučujeme
Distribuce
X-Mist
Exile On Mainstream
Sekta
Silver Rocket / Lokal Rekorc
Poli5
Latin Roots
Trika dospělý
Knihy
Lístky
Další vercajk
Časopisy - ostatní
Časopisy - Komfort mag
Tašky

Wino and Conny Ochs - Heavy Kingdom

Podrobnosti…

EOM 56 CD 300,-
EOM 56 LP 350,-

A Whisper In The Noise - To Forget

Podrobnosti…

EOM 57 CD 300,-

Enablers - Blown Realms And Stalled Explosions

Podrobnosti…

EOM 54 CD 300,-

Wino - Adrift

Akustická deska pana Wina, praotce všech dřevorubců, kterej se tímhle majstrštykem dostal skoro na úroveň pana Cashe (minimálně tím, kolik toho už stačil prožít a jak o tom dovede vyprávět). Ani jedna skladba není zbytečná a většina je naprosto skvělá.

Podrobnosti…

EOM 50 CD 300,-
EOM 50 LP 350,-

Wive - PVLL

Ve Wive najdete dva lidi z A Whisper In The Noise (a tím pádem samozřejmě i základní elementy toho uhrančivýho zvuku, kterým AWITN vždycky fascinovali), ale tahle kapela není jen pohrobek bez vlastního soundu. Kdepak. Tichá prázdnota plání v zasněžený Minnesotě zůstala, to je jasný. Navrch se ovšem přidaly zvuky, u kterejch jen těžko určíte jejich zdroj, melodie ještě smutnější než od Black Heart Procession a tísnivá atmosféra, proti který jsou i ty nejtemnější opusy od Boduf Songs něžnou ukolébavkou. Přísaháme, že závěrečnou „Slvmber´s Edit“ nahrávali duchové... Tohle prostě není muzika z našeho světa. Nemůže bejt.

Podrobnosti…

EOM 45 CD 300,-

Beehoover - The Sun Behind The Dustbin

Baskytara a bicí, nic víc. Jo, tenhle model už tady párkrát byl, ale Beehoover se trochu vymykají. Představte si přímočařejší Deverovu chybu. Nebo Dianogah na speedu. Odvázanější Sabot. „The Sun Behind The Dustbin“ je hodně živá a inovativní deska.

EOM 24 CD 300,-

Beehoover - Heavy Zooo

Kapel jen s basou a bicíma je dost a dost, ale málokterá dovede strhnout tolik jako Beehoover. Neuvěřitelně hutná a zablácená muzika s valivejma pasážema, který připomínají Big Business nebo Nomeansno. Paráda. Novinka "Heavy Zooo" je syrovější než "The Sun..."

EOM 35 CD 300,-

A Whisper In The Noise / If Thousands - 2D

Tohle je lahůdka. Těžko říct, jestli to je něco jako "split release" nebo něco podobnýho... Každopádně A Whisper In The Noise a jejich podobně orientovaný souputníci If Thousands nahráli společnou desku, na kterou sice oba ansámbly nahrávaly svoje tracky odděleně, ale výsledek je až strašidelně společnej. Hodně silná a temná záležitost. Jestli máte rádi Low, A Silver Mt. Zion nebo Black Heart Procession, tahle deska vás nadchne - ostatně jako všechno od A Whisper In The Noise...

EOM 37 CD 300,-

Enablers - Tundra

Po dvou deskách na Neurot Recordings zakotvili The Enablers na Exile On Mainstream. A novinka "Tundra" je zároveň asi jejich nejlepší deskou. The Enablers jsou chybějící pojítko mezi Lungfish a Oxbow, dají se tam zaslechnout i ozvěny June of 44, ale kapela sází především na uhrančivou atmosféru svejch zvláštních skladeb. Vokál je spíš recitace, vším prochází divný chvění... "Tundra" vychází v dřevěným obalu - nic takovýho jsme ještě neviděli, tohle zkrátka člověk musí mít!!!

EOM 40 CD 300,-

Celan - Halo

V našem okruhu blbců je tohle jedna z nejočekávanějších desek roku 2009. V Celan se sešli Chris Spencer (Unsane), Niko Wener (Oxbow), Ari Benjamin Meyers (Einstürzende Neubauten, Redux Orchestra) a rytmická sekce kapely Flu.iD. Výsledek? CO MYSLÍTE???

EOM 41 CD 300,-