Silver Rocket

X-Mist

Silver Rocket
Doporučujeme
Distribuce
X-Mist
Exile On Mainstream
Sekta
Silver Rocket / Lokal Rekorc
Poli5
Latin Roots
Trika dospělý
Knihy
Lístky
Další vercajk
Časopisy - ostatní
Časopisy - Komfort mag
Tašky

Wrangler Brutes - The Tape

Bez přehánění jedna z nejvíc podceněnejch kapel punkový historie. Ve Wrangler Brutes se sešli členové Born Against, Men´s Recovery Project, Monorchid, Universal Order Of Armageddon, Skull Kontrol a společně se rozhodli trestat svět valivým a neskutečně energickým noise-punkem, kterej válcuje takový Black Flag na celý čáře (sic podruhý!). Deska Wrangler Brutes s názvem "Zulu" pak vyšla na Kill Rock Stars, tohle je materiál, kterej jí předcházel - a je to lepší a hlučnější.

XM-089 LP 300,-

Ex Models feat. Kid Millions - The Chrome Panthers

Koncert Ex Models, kterej jsme x let zpátky dělali na 007 s Křepim, patří k základním zážitkům Silver Rocket. Čelní srážka s úplnejma mimoněma, který obrábějí zvuk tak extrémním stylem, že všechny introvertně intelektuální industriální party jen blednou závistí. Anti anti anti na všechny strany - a přitom je to pekelně dobrá zábava.

XM-087 LP 300,-

The Yellow Press - s/t

Album, který předcházelo skvělý desce "Comfortable Curses" na Day After. The Yellow Press určitě znáte a milujete stejně jako my, tady není co řešit ani co představovat. Prdel nakopávající mix Les Savy Fav, The Make-Up a vůbec všeho, co je zároveň PUNK a zároveň DANCE. Členové The Yellow Press teď působí v Polite Sleeper.

XM-078 LP 300,-