Silver Rocket

Gnu, WOLLONGONG, LYSSA: přesunuto na jindy...

Gnu, WOLLONGONG, LYSSA: přesunuto na jindy...

Jak vidíte a čtete, situace se neustále vyvíjí - a není asi žádným překvapením, že se vyvíjí směrem do prdele. Nemusíme čekat na rozhodnutí vlády, abysme si dokázali sami vyhodnotit, že dělat za právě těchhle okolností právě tenhle koncert není zrovna dobrej nápad. Je nám to líto, ale cejtíme, že správný řešení je nedělní koncert Lyssa / Gnu / Wollongong přesunout na (snad) lepší časy. Pokud vás tohle naše rozhodnutí zklamalo, platí to, co jsme psali už před tím: jsme všem připravený vrátit peníze. Napište nám prosím na obchod@silver-rocket.org, vyřídíme to. Pokud jste si koupili lístky přes GoOut, napište nám taky, peníze vám pochopitelně pošleme. Omlouváme se zejména těm, kdo plánovali cestu do Prahy z daleka, čemuž přizpůsobili i plány na přenocování tady v matičce měst. Mrzí nás to.

Váš neuvěřitelnej zájem (díky za něj!) o tenhle koncert nás nicméně motivoval k tomu udělat to znova a líp: tak, aby se dostalo na víc lidí, než to umožňuje kapacita Underdogs. URČITĚ budeme pro spojení Lyssa / Gnu / Wollongong hledat náhradní termín v Underdogs (a na něj zůstanou už zakoupený lístky v platnosti). Zároveň ale už přemejšlíme o cestách, jak přidat další koncerty (ne jen v Praze!), aby si to mohli užít i lidi, který by to z různejch důvodů nemohli dát teď v neděli.

Uvidíme se. Držte se, hodně zdraví a sil!

ÚV SRR 24. 11. 2021

Gnu, WOLLONGONG, LYSSA: informace

Gnu, WOLLONGONG, LYSSA: informace

Po mnoha úvahách jsme se nakonec rozhodli, že nedělní koncert proběhne. Nebereme složitou epiedemickou situaci a nařízení na lehkou váhu, a proto prosím vezměte na vědomí následující důležitou informaci: na koncert se dostane jen ten/ta, kdo splňuje aktuální nařízení (očkování nebo prodělaný covid v posledních šesti měsících). Budeme to kontrolovat a prosíme, abyste to nezkoušeli, pokud nařízení nesplňujete. Víme, že jste všichni informovaný a odpovědný, děkujeme za to! Kdo se z libovolnýho důvodu na koncert nedostane, ať čte dál!

ÚV SRR 22. 11. 2021 Podrobnosti…

THALIA ZEDEK BAND 22. února v Kaštanu

THALIA ZEDEK BAND 22. února v Kaštanu

Nezaměnitelná, intuitivní hra na kytaru. Zraňující písně a naléhavý hlas – někdy plný naděje, jindy bolestně drásavý. A také neodmyslitelná samolepka FCK NZS na kytaře. Thalia Zedek. Letos 60letá hudebnice z Bostonu odstartovala svou pozoruhodnou dráhu už v 70. letech minulého století a o dekádu později na sebe poprvé výrazněji upozornila coby členka Live Skull nebo Uzi. Spolu s Chrisem Brokawem založila kultovní kvarteto Come, jehož desky na labelech jako Sub Pop, Domino nebo Matador patří k tomu nejzajímavějšímu, co nabídla nezávislá scéna první poloviny 90. let. Současnost ale kromě tria E (které tvoří ještě Gavin McCarthy z Karate a Jason Sanford z  Neptune) patří hlavně Thalia Zedek Band – letošní deska „Perfect Vision“ vyšla opět na Thrill Jockey a TZB ji představí v rámci evropského turné i 22. února v Kaštanu.

ÚV SRR 11. 11. 2021

ARANANAR - Stáda

Tohle je song z desky ARANANAR, která vyjde v lednu na Polí5 pod názvem "Kosti". Duo tvoří Anar Badalov (New Dog, ex - Travels, Metal Hearts) a Aran, video k songu "Stáda" spáchal Pavel Šefl. Jinak na Bandcampu ARANANAR je ještě song "Dno Boha".

ÚV SRR 11. 11. 2021

SILVER ROCKET v BIKE JESUS

SILVER ROCKET v BIKE JESUS

Ve čtvrtek 4. listopadu je v plánu Silver Rocket večírek v Bike Jesus na Štvanici, ale covid bohužel nepustí na scénu Nesbitt´s Inequality. Teď ale ta dobrá zpráva: po delší době se v Praze zjeví Kiss Me Kojak (slyšte TADY) a jejich zvuk šluknovskýho výběžku. Osud tomu tak chtěl, že se ten den sejdou na pódiu tři hudebně asi nejvíc retardovaný kapely současnýho Silver Rocket katalogu. Těšíme se na vás!

ÚV SRR 26. 10. 2021

GNU, WOLLONGONG, LYSSA: předprodej

GNU, WOLLONGONG, LYSSA: předprodej

Pokud se nic neposere, budou 28. listopadu hrát v Underdogs Gnu, Lyssa a Wollongong. Lístky v ceně 200 korun si můžete kupovat ZDE, v dohledný době pak taky na GoOut. Stark Naked Macroeconomic Bipolar v kusech zvuku!

Töhötöm 26. 10. 2021

Emma Acs + Helen Money - 19. října 2021- Rožnov pod Radhoštěm, Klub Vrátnice

Koncert výjimečných umělkyň ve Vrátnici.

ÚV SRR 15. 10. 2021 Podrobnosti…

SILVER ROCKET + BIKE JESUS

SILVER ROCKET + BIKE JESUS

Milí lidé v pražským Bike Jesus projevili zájem hostit 4. listopadu večírek Silver Rocket kapel. Nakonec to vyšlo takhle: "Jedovatost Dead Kennedys nakrmená nihilismem Laughing Hyenas, pocta všem hrdinům dekadence a opovrhování řádem." Plus "Syrový rockový gospel, který místy evokuje nespoutanost The Birthday Party nebo pozdějších Einstürzende Neubauten." A v neposlední řadě "Hledej průsečíky mezi Cherubs, Today Is The Day, Darkthrone, Scratch Acid, Oxbow, Zeni Geva, Daughters, Dazzling Killmen, The Birthday Party a Burzum." Čtěte dál.

ÚV SRR 14. 10. 2021 Podrobnosti…

LAUNDERED SYRUP + PROHRA PRAHA + ARAN SATAN: Ostrava a Brno

Koronavirus překazil výpad Prohra Praha na moravský a slezský území v minulosti už dvakrát, teď to snad vyjde. Sestava Laundered Syrup + Prohra Praha + Aran Satan bude hrát v pátek 15. října v ostravský Gospodě, o den později je na řadě Brno a Bajkazyl. "Igor" od Prohra Praha na vás čeká TADY.

ÚV SRR 14. 10. 2021

TIMBER RATTLE + ŠOUMEN v Kutné Hoře

"S největší pravděpodobností poslední letošní koncert na naší oblíbený zahradě u fary. Ale Bůh ví," píšou vaši Holubi. Slovo budou mít Timber RattleŠoumen. "Pamatuje si někdo Timber Rattle v prehistorickym Holubníku léta páně 2011 na base v Ancient Sky? A před rokem a půl na Radnici?" Čtěte dál.

ÚV SRR 7. 10. 2021 Podrobnosti…

MASERATI: nový termín 4. května 2022

MASERATI: nový termín 4. května 2022

Pevně věříme, že tohle je poslední koncert, jehož termín se přesouvá. Původně v říjnu plánovaný Maserati posunuli svoje evropský turné na jaro: nový datum pro pražskou zastávku je teď 4. května 2022. Místo je stejný (Underdogs), lístky taky zůstávají v platnosti. Bohužel jen Katastr nemůžou coby support - nový jméno oznámíme včas. Díky za pozornost.

ÚV SRR 5. 10. 2021

GNU, WOLLONGONG, LYSSA: 28. listopadu v Underdogs

GNU, WOLLONGONG, LYSSA: 28. listopadu v Underdogs

Nechceme kolem toho dělat nějakej velkej humbuk, ale zveme vás na akci, která by vás možná mohla zajímat. V neděli 28. listopadu uvidíte v Underdogs na jednom pódiu Gnu, WollongongLyssu. No jo, už je to nějakej pátek, co jsme mohli tuhle větu někam napsat... a děláme to opravdu rádi!

Töhötöm 1. 10. 2021 Podrobnosti…

"Beastie Boys or Sick of it All?" "Beastie Boys"

"Beastie Boys or Sick of it All?"  "Beastie Boys"

"As San Francisco city native, I started going to metal shows at age 12 with my older sister in the San Francisco Bay Area Thrash Scene. All our friends were older and urged me to play, since I had played upright bass in at age 11 in school, they said, you’ll be so good if you start playing now! Our scene was vibrant and very tight, bands like Exodus, Metallica, Slayer etc made up the network of our close friend / peer group…it was huge part of my upbringing and established my love for heavy music early on." TADY je skvělej novej rozhovor s Danou Schechter. Insect Ark solo set v Česku:

25. září: Tábor - Hatumoa Tattoo Studio
26. září: Vernéřovice - Soulkostel (+ UKWLT, Otra Vez)
27. září: Praha - Underdogs (+ UKWLT)

ÚV SRR 22. 9. 2021

TIMBER RATTLE 21. října v Punctu

TIMBER RATTLE 21. října v Punctu

Zveme vás na pražskej koncert Timber Rattle, kterej se odehraje 21. října v Punctu. Novej vinyl s názvem "God Walks The Dark Hills" vyjde snad v prosinci na Lokal Rekorc (přestože měl bejt venku už někdy teď), ale můžete si ho poslechnout už teď TADY. Další říjnový koncerty Timber Rattle najdete TADY.

ÚV SRR 22. 9. 2021

BOLEHLAV a LYSSA v Potrvá

Ve středu 22. září se můžete zastavit v Potrvá a nechat si v půlce tejdne trochu pročistit žíly trochou bordelu, abyste pak ve zdraví přežili další den a dočkali se pátku: zahraje (nemilosrdným způsobem, jak jinak) Bolehlav a ještě jedna rádoby kapela. Zve Libor a Potrvá.

Töhötöm 21. 9. 2021 Podrobnosti…