Silver Rocket

Lístky

Silver Rocket
Doporučujeme
Distribuce
X-Mist
Exile On Mainstream
Sekta
Silver Rocket / Lokal Rekorc
Poli5
Latin Roots
Trika dospělý
Knihy
Lístky
Další vercajk
Časopisy - ostatní
Časopisy - Komfort mag
Tašky

Podrobnosti ohledně lístků

V zájmu zjednodušení lístky netiskneme a i když existujou, tak je neposíláme, ale jen rezervujeme k vyzvednutí na místě. Zaplatit je v každým případě potřeba předem, ale je to snadný, nebojte. Postup je následující:

  1. Nečekejte do poslední chvíle, převod na účet pár dnů trvá. U každýho koncertu je napsaný, dokdy si lístky na něj můžete zamluvit.
  2. Pošlete klasickou objednávku. Ujistěte se, že jste mailovou adresu vyplnili správně a že vaše schránka není plná, ať můžem navázat spojení. Obratem dostanete potvrzení, že server objednávku přijal (pokud ne, něco není v pořádku).
  3. Co nejdřív dostanete zprávu s podkladama pro platbu. Pokud během pár dnů nic nepřijde, zkontrolujte poštu, zprávu moh zadržet spam filtr. V případě pochybností pište na obchod@silver-rocket.org.
  4. Způsob platby si zvolte sami – bankovním převodem, hotovostním vkladem na účet, poštovní poukázkou (složenkou). Dá se využít i PayPal, v případě zájmu to napište do pole "vzkaz" (cena bude ovšem vyšší o poplatky).
  5. Jakmile peníze dorazí na náš účet, obdržíte mailem potvrzení s kódem. Protože tohle "heslo" slouží jako oprávnění ke vstupu bez ohledu na totožnost příjemce, je vhodný držet ho v tajnosti.
  6. S pomocí hesla získáte u vchodu nárok bejt vpuštěný dovnitř. V případě, že jsou vytištěný lístky, tak si u našeho stolečku vyzvednete příslušnej počet.
  7. Pokud platba dorazí až po koncertě, máte smůlu, rezervace není platná a budete si muset koupit lístky na místě za plnou cenu. O peníze v takovým případě nepřijdete, převedeme je následně zpátky - ale prosíme, nenechávejte to ve vlastním zájmu dojít tak daleko, provádějte transakci včas.

V případě jakejchkoli nejasností a dotazů pište na obchod@silver-rocket.org. Díky za pochopení a spolupráci.

New Model Army

16. listopadu 2024, MeetFactory
možno objednávat do 14.11.
plná cena na místě 650

550,-