Silver Rocket

INNOXIA CORPORA + ARAN SATAN - Stigma 12" LP

INNOXIA CORPORA + ARAN SATAN - Stigma 12" LP

Celosvětová pandemie nepolevuje, a stejně tak nepolevujeme ani my: právě vychází posvátnej a náma všeobecně uctívanej formát, split LP s názvem Stigma, katalogový číslo SRR 110. Na jedný straně Innoxia Corpora neboli legenda legend z nejpunkovějšího města Evropy, na druhý straně náš dělník slov Aran Satan. Poslouchat a kupovat můžete jako vždycky ZDE.

Töhötöm 10. 2. 2021 Podrobnosti…

ARAN EPOCHAL & TAHLE HUDBA - Born Sainted

ARAN EPOCHAL & TAHLE HUDBA - Born Sainted

Je tu nový video k tracku "Born Sainted" z desky "Konec sprna," pod kterou jsou podepsaný Aran Epochal & Tahle hudba. "Meet, Zoom, 2020, Teams, 2021... a konec v nedohlednu. Tohle video je o setkávání v době, kdy je setkávání nemožný. Internet a čtvereček s hlavou na obrazovce místo oceánů piva. Ale nevadí, kamarádi, jsme spolu. Díky moc všem, kdo se na tomhle vzkazu podíleli - od Broumovska až do jižních Čech. Speciální díky Timu Remisovi ze hudbu a Pavlovi Šeflovi za video. Uvidíme se i bez internetu." Jinak celej "Konec srpna" je ke stažení / poslechu / objednávce TADY.

ÚV SRR 9. 2. 2021

Benefiční kompilace – SF MINI Olomouc

Tenhle olomouckej koncertní prostor vedeme na našem webu už pár let jako Street Fighters minirampu – schválně se podívejte, kolik toho už prošlo naší koncertní rubrikou: https://www.silver-rocket.org/koncerty/misto/823. Potřebujou pomoct, čtěte dál.

ÚV SRR 28. 1. 2021 Podrobnosti…

"Podvědomě cítím, že je to důležitá chvíle..."

"Podvědomě cítím, že je to důležitá chvíle..."

"Zemitá lidová moudrost „kdo chce rozpustit kapelu, nevydává dvojalbum na vinylu“, se ale i tentokrát ukázala jako prozíravá. Dámy a pánové, černě bzučící mouchy a vojáci Marasu (Slyšel jsem to, nebo se mi to zdálo?), před námi se otevírá žíla Rýnského zlata. A to je ryzí." Márty z Bugmen napsal pár slov o nový nahrávce Planet. Dík! Přečíst si je můžete TADY.

ÚV SRR 26. 1. 2021

SEVERNÍ NÁSTUPIŠTĚ dolis

SEVERNÍ NÁSTUPIŠTĚ dolis

Ano, u desky Severního nástupiště "Rostli jsme spolu" momentálně NENÍ možnost zakoupení vinylu, protože první náklad je kompletně pryč. Děkujeme. Nicméně nezoufejte: už je zadanej dolis, kterej bude připravenej k objednávkám někdy na konci února - dáme pak určitě vědět.

Aran 23. 1. 2021

PLANETY - Rýnské zlato

PLANETY - Rýnské zlato

Bezčasí posledních měsíců a roků končí: Planety se po skoro pěti (!!!) letech od klíčovýho dvojalba „Vzduch je hrob je vzduch“ vracejí s novou nahrávkou! Čtyřpísňový EP s názvem „Rýnské zlato“ vychází v osvědčený spolupráci Silver Rocket / MámaMrdáMaso jako download a pokud chcete přeskočit všechny kecy, TADY na vás čeká. Nedočkaví jste ale vy, ne kapela... Čtěte dál.

ÚV SRR 22. 1. 2021 Podrobnosti…

"Natrhat si tyhle umělecké plody je namáhavé a bolestivé, ovšem o to více pak mohou chutnat"

"Natrhat si tyhle umělecké plody je namáhavé a bolestivé, ovšem o to více pak mohou chutnat"

Remedios, toť zvukově neurvalá, divoce rozskřípaná, pomalu a zlověstně se valící muzika, z níž stříkají emoce po litrech. Neklid, nejistota, bolest, strach a smutek, ale kdesi v dálce mihotavě plápolají i melodické plamínky naděje a krásna." Recenze na "Remedios" od UKWLT je TADY.

ÚV SRR 16. 1. 2021

ŽEBŘÍČKY 2020

Chcete shrnout divnej rok 2020 do tradiční podoby žebříčku? Můžete tak učinit TADY.

ÚV SRR 13. 1. 2021

INNOXIA CORPORA + ARAN SATAN - Stigma 12" split

INNOXIA CORPORA + ARAN SATAN - Stigma 12" split

Tohle je naprosto nepravděpodobný spojení, ale od toho jsme tady. Na začátku února vychází jako 12" split společná deska Innoxia CorporaArana Satana, nazvaná "Stigma". Šest novejch songů valašskýho punku na jedný straně, sedm novejch tracků sudetskýho mluvenýho slova na straně druhý. Tady je malá ochutnávka z obou stran plánovanýho vinylu, kterej vyjde pod katalogovým číslem SRR 110.

ÚV SRR 6. 1. 2021

HLÁŠKY 2020

"Majkláč z Bandzone.cz zachraňuje českou hudební scénu, bez tvojí pomoci to ale nedá!" Je to tak, i na prahu roku 2021 nabízíme chaotickej přehled zásadních prohlášení, titulků, výkřiků, zmatků, vět a slov roku 2020, kterýmu jsme si zvykli říkat Hlášky. Pokud nemáte co dělat a toužíte ztratit se na pár chvil v paralelních světech, klikněte SEM.

ÚV SRR 4. 1. 2021

New Model Army - Carnival (Redux)

New Model Army - Carnival (Redux)

"Rok na hovno končí v prdeli, ale je tu tahle kapela a svět má tím pádem pořád ještě jakous takous naději, takže jdu do toho a píšu." Nejchytřejší kecy žijou a dýchají! New Model Army nedávno vydali v reedici desku "Carnival" z roku 2005, z který je ale najednou úplně novým album. Proč tomu tak je, vysvětluje Aran TADY. Zdá se to strašně daleko, ale New Model Army budou hrát 29. října 2021 v Lucerna Music Baru.

ÚV SRR 22. 12. 2020

L'Homme Approximatif - Kdo žije s vrahem pod jednou střechou

Počátkem prosince zveřejnil námi všemi milovaný sesterský label MamaMrdaMaso novou nahrávku svého kmenového umělce L'Homme Approximatif, v širších kruzích známého pod dalšími uměleckými či občanskými jmény. Toro se na ni v rámci své téměř pravidelné rubriky na našem webu podíval z mnoha úhlů: "… je to takové příjemně znepokojivé, jako když se pomalu vaříme v jinak chutné polévce." Celou recenzi si můžete přečíst v Nejchytřejších kecech TADY.

ÚV SRR 17. 12. 2020

BENEFIT PRO KLUB 007: ZRUŠENO

BENEFIT PRO KLUB 007: ZRUŠENO

Jak je vám asi už jasný, okolnosti nejsou týhle akci nakloněný. Bohužel musíme tradiční benefit pro Sedmičku definitivně zrušit, což nás mrzí, protože jsme vás chtěli vidět aspoň u vedlejšího stolu a v rouškách, ale neklesejte na mysli. Prozatimní náhradní program: všichni pijáci piva můžou ve středu 16. prosince zachránit pár lahví a sudů ze zásob Sedmičky (pokud máte cestu kolem, nenechte ty piva trpět), a taky si při tý příležitosti kupte pod stromeček nový benefiční trika Sedmičky (info k obojímu ZDE).

ÚV SRR 15. 12. 2020

I testi di canzoni come “Malé Kurvao”

I testi di canzoni come “Malé Kurvao”

"I Plešatá Zpěvačka hanno partorito un miscuglio azzeccato di sonorità monolitiche e atmosfere morbose, un obbrobrio di sludge e psichedelia con venature hardcore di pura dissonanza. Vlasy Dievčat è un vero e proprio bad trip sonico, frutto di una struttura compositiva che, nonostante la sua schietta linearità ritmica, riesce in più punti a sorprendere, grazie a un cantato allucinato e a pochi ma azzeccati cambi di marcia." Italská recenze na "Vlasy dievčat" je TADY.

Aran 14. 12. 2020

SANITAS ANIMAE

Vyšla benefiční hudební kompilace pro organizaci SANANIM, je docela mosntrózní. Za Silver Rocket tam jsou Or, Lyssa, Prohra Praha, OTK, Aran EpochalEsgmeq. Jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit a podpořit tuhle věc. Poslouchejte / stahujte TADY.

ÚV SRR 14. 12. 2020 Podrobnosti…