Silver Rocket

LYSSA – Modrý tanky

ÚV SRR 24. 6. 2026

Boží mlýny u některejch kapel melou VELMI pomalu... ale pořád se pohybujou. Nová deska Lyssy (čtvrtá nebo pátá, jak se to vezme) už začíná nabírat reálný kontury. Takže: bude se jmenovat Furie, vyjde na podzim – a tady je první věc, Modrý tanky... je k ní docela ok tzv. found footage video, tak se můžete i podívat. Pokud máte to štěstí a jste v Chebu, běžte si to poslechnout v pátek 26. června liveFurie si přijdou pro všechny, odpor je marný.