tak ten sem zrovna pred pul hodinou zhtnul od zacatku do konce. zatim vrchol tohodle tejdne. ctete!
mayhem
19. 1. 2006, 15:12
pche..jebat a smat se :-) znovu......
krich
19. 1. 2006, 15:11
takhle ma podle me vypadat zabavnej rozhovor:
http://www.czechcore.cz/i…
fister.cum
19. 1. 2006, 15:03
to theoretical girl: teď sem zrovna nedávno viděl na VH1 pořad o Nugentovi, žije v dost divně zařízeným baráku někde za Detroitem s rodinkou, krbem, benátskými zrcadly a pejskem jménem Cryptid
Tybalt skvrnitý
19. 1. 2006, 15:00
pozor! kocovina může zákeřně zaútočit i ve čvrtek
NE že ne
19. 1. 2006, 14:56
jojo, kdys jsem poslouchala Ted Nugent & the Amboy Dukes, ale současný metal je pro mne, jak se říká, železná vesnice...
theoretical girl
19. 1. 2006, 14:53
dneska mam chut napsat pekne nahlas MRDKA.
tak, a je to
19. 1. 2006, 14:44
bacha na
http://zombies.monstrous.…
zombiglazer
19. 1. 2006, 14:39
kdo co koho stírá?
:-))))))))))))))))))))
19. 1. 2006, 14:38
No ale jak tak koukám tak Vás na metalopolis zatím stírají a nikdo tam nedokáže rozumě argumentovat.
Petrvs basak.v@seznam.cz
19. 1. 2006, 14:34
DIK HOŠI - UŽ JE MI LÍP
BUCHTYÁR
19. 1. 2006, 13:58
lopras je lofas
rojas
19. 1. 2006, 13:50
ad Pepito: pěkné!
pnt
19. 1. 2006, 13:50
jebat a smat se :-)
richard
19. 1. 2006, 13:44
a CO BUTE S TIM LOPRAISEM ???? Z KOPŘIVNIC???
BUCHTYÁR TAKY KDYSI DAKAR
19. 1. 2006, 13:44