voe tady už nikdo nedá ani smajlík po tý inkvizici (hahaha!)
smiley's dead
19. 1. 2006, 13:21
pane pojďte si hrát (pozdě ale přece): PEPITO - chlápek z Havany a ženská z Tijuany, ale oba žijou v San Franciscu
http://pepito.net/wp/ale nevím zda to již není nošení stříbra do rakety
bad monkey
19. 1. 2006, 12:03
chlebert: opakovanej ftip. uvozovky nahore. ale vystihs to. vykricnik.
másloň
19. 1. 2006, 11:35
super gameska pro metalisty: SKULL
http://www.1000her.cz/ind…
mr. moustache
19. 1. 2006, 11:33
a hlavně to spojení: svlažit hrdlo chmelovinou
chlebert
19. 1. 2006, 11:29
Od rana posloucham radio Wave.
+ bez reklam, dobra muzika (az na vyjimky)
- afektovany a radoby vtipny moderatori, stejna pakaz jako na komercnich srackach, dementni temata (treba dneska rano tema co je lepsi lyze, nebo snowboard a lidi jako ze maj psat:))
Kdyz to zvazim preladuju na R1 a prekousnu reklamky.
Vladko
19. 1. 2006, 11:25
ale prostě tam rozebírá z půlky odstavce ( ok jao ze predstavuje...) co bylo a tak a z druhy popisuje kabely a zvuk, ale emoce co prozival zda se mi dost chybi vis
ci5
19. 1. 2006, 11:25
nO JO - mel tam proste napsat : temny ritual, oslava běsu, zhmotnelá síla tančící ve víru jedové sliny samotného pána tmy, absolutní a jediná možná cesta ke svobodě pomocí něčeho tak banálního jako je hudební nástroj.....proste jako vzdycky zejo....a to byste byli spokojeni vy dobytkove
princezna ze starsidelnyho mlejna
19. 1. 2006, 11:18
ten článek je křeč, tak to na mne působí no
ci5
19. 1. 2006, 10:33
to másloň: hlavně to spojení "svlažit hrdlo chmelovinou"
chlebert
19. 1. 2006, 10:05
máry_fuk: klasická ukázka práce mediální mrdky, na tý, jak se řiká, nejnižší úrovni. ta recenze je jak z prdele, pánové prominou...
másloň
19. 1. 2006, 09:20
zanechte zaklínadel volové. hele co sem našel:
http://www.metalopolis.ne…
máry fuk
19. 1. 2006, 09:11
...a s EARTH dalsie skvele "duo" - SUNN 0)))
Tak to každopádně
19. 1. 2006, 00:04
1.3.2006 - dresden - starklub: EARTH !!!!!!!!!!
celkem výzva? :o
nechme si to prostřelit kebulí
PALLLL
václavka amargok@volny.cz
18. 1. 2006, 22:17
So there was this women and she was on an airplane and
she's flying to meet her fiancle sailing high above the largest ocean
on planet earth and she was seated next to this man who you know
she had tried to start a conversation but really the only thing
she heard him say was to order his bloody mary
and she's sitting there and she's reading
this really arduous magazine article about this
third world country that she couldn't even pronounce the name of and
she's feeling very bored and very despondent
and then uh suddenly there's this huge mechanical failure and one of the engines gave out
and they started just falling thirty thousand feet and the pilots on the microphone and he's saying,
"I'm sorry, I'm sorry, Oh My God, I'm Sorry" and apologizing and she looks at the man and she says,
"where are we going" and he looks at her and he says, "We're going to a party, it's a birthday party.
It's your birthday party, happy birthday darling.
We love you very, very, very, very, very, very, very much."
and then he starts humming this little tune and it kind of goes like this:
One, Two, One, Two, Three, Four
wassarratta
18. 1. 2006, 21:28