budto se tesis nebo se smajlis
Ivan 8mibitov
19. 1. 2006, 17:20
ty prachy byly zabalený v sáčku ještě jako s nějakou kartičkou a gratulací jak kdybych vyhrál milion voe!!
Napiš nějaký kecy a svoje méno, nebo di do prdele voe. Debile voe.
19. 1. 2006, 17:13
ja se taky tesim jako na ty anyway :-) vazne!
krich
19. 1. 2006, 17:12
mne tez moc navnadili ty dva pruzkumnici, tesim se..
ci5
19. 1. 2006, 17:11
a tos ty bramburky pak sezral, kdyz se mezitim valely prachy? priznej se ty dobytku!!!
bohemia hammer skin
19. 1. 2006, 17:07
ja vam to musim napsat. ja jsem si ty dva kousky od Anyway uplne zamiloval!
to je vsechno
19. 1. 2006, 17:04
to je fakt divny, vzdyt tim sou jen proti sobe, takle rozhazovat prachy...
vyholenej
19. 1. 2006, 16:33
ty vole, víte jak sou ty brambůrky bohemia a jak sou na tom ty reklamy jakože uvnitř najdete prachy a tak? jako občas když sem to koupil tak nic a dneska jentak hrábnu vole do pytlíku a vytáhnu padesátikorunu!! jako fakt..
překvapenej jakožefousáč
19. 1. 2006, 16:27
...teď již jenom DRIVE LIKE JAVU
p.s.
19. 1. 2006, 16:12
to inkvizice: svatá pravda, kde sou ty časy, kdy měla na výběru firmy NO MAN´S LAND s Fajtem vál vedle SKELLETON CREW, PROOF OF UTAH nebo LINSDAY COOPER...
Tybalt drobnolistý
19. 1. 2006, 16:07
:-) :-) :-) nekdy_no....
kr
19. 1. 2006, 16:05
nepoučitelnej, co_?
Will Stamper
19. 1. 2006, 15:53
:-) :-) :-) "iknvizitor horsi nez mor"
krichard
19. 1. 2006, 15:50
nova inkvizice je prisna a presna.
kyperska vdova
19. 1. 2006, 15:50
krich: taky máš asi ten problém, že po bombě, co tě sejme na zem, znovu a znovu vstáváš... (haha!) :-) kua už! Smajlová revolucééé!!! :-¤
Čegevarla
19. 1. 2006, 15:22