Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
blbost
blbost 20. 1. 2006, 10:16
Občas je prdel se koukat, co všechno tu dostane blbost:)
skiwichu 20. 1. 2006, 10:11
preji vsem hezke rano plne pohody :-)
krch 20. 1. 2006, 09:51
I božská Iva se kurva utne....
Měl jsem Ivu rád
než se začla do elektra srát
sorry Ivo Tvůj kapitán SILVER 20. 1. 2006, 08:05
Iva...Iva...
Dunaj?
Přemysl 20. 1. 2006, 00:31
no jo ale zas iva je takova "alt.ikona", ze to podle me sedi presne.
ta druha iva F. 19. 1. 2006, 20:22
Ad inkvizice: Poprve si dovoluju zaprotestovat!!! Ta deska je úplně blbá a hlavně děsně nudná - ale s alternativou má společnýho asi tolik, jako Emems s Nihilists... (Iva nebo synťák jako společný prvek)
Fousatej 19. 1. 2006, 20:11
konecne poradna diskuse
inkvitor 19. 1. 2006, 19:21
ota zlatej, ale co ivetta?
smacke bier 19. 1. 2006, 18:45
divadelni predstaveni, to je to, co tu chybi. divadelni predstaveni, oto.
diky 19. 1. 2006, 18:31
jeste nejakou hezkou jazzovou novinku, nemel bys tam otakare? a nebo peknou vystavu?
karfiol 19. 1. 2006, 17:49
Iva je živelná, nezařaditelná a překračuje žánry.
Otakar Svoboda 19. 1. 2006, 17:33
:-)) Jeden šťastný úsměv pro pana inkvizitora, hihi
giordano 19. 1. 2006, 17:30
takze si to sezral ty prase!
neuveritelny! 19. 1. 2006, 17:21
krichard: zkousis ruzny obmeny jmena ale nejak tu cervenou pritahujej cece hehe
ci5 19. 1. 2006, 17:21