blbost
blbost
20. 1. 2006, 10:16
Občas je prdel se koukat, co všechno tu dostane blbost:)
skiwichu
20. 1. 2006, 10:11
preji vsem hezke rano plne pohody :-)
krch
20. 1. 2006, 09:51
I božská Iva se kurva utne....
Měl jsem Ivu rád
než se začla do elektra srát
sorry Ivo Tvůj kapitán SILVER
20. 1. 2006, 08:05
Iva...Iva...
Dunaj?
Přemysl
20. 1. 2006, 00:31
no jo ale zas iva je takova "alt.ikona", ze to podle me sedi presne.
ta druha iva F.
19. 1. 2006, 20:22
Ad inkvizice: Poprve si dovoluju zaprotestovat!!! Ta deska je úplně blbá a hlavně děsně nudná - ale s alternativou má společnýho asi tolik, jako Emems s Nihilists... (Iva nebo synťák jako společný prvek)
Fousatej
19. 1. 2006, 20:11
konecne poradna diskuse
inkvitor
19. 1. 2006, 19:21
ota zlatej, ale co ivetta?
smacke bier
19. 1. 2006, 18:45
divadelni predstaveni, to je to, co tu chybi. divadelni predstaveni, oto.
diky
19. 1. 2006, 18:31
jeste nejakou hezkou jazzovou novinku, nemel bys tam otakare? a nebo peknou vystavu?
karfiol
19. 1. 2006, 17:49
Iva je živelná, nezařaditelná a překračuje žánry.
Otakar Svoboda
19. 1. 2006, 17:33
:-)) Jeden šťastný úsměv pro pana inkvizitora, hihi
giordano
19. 1. 2006, 17:30
takze si to sezral ty prase!
neuveritelny!
19. 1. 2006, 17:21
krichard: zkousis ruzny obmeny jmena ale nejak tu cervenou pritahujej cece hehe
ci5
19. 1. 2006, 17:21