to theogirl: dle mého názoru by možná souhlasil s tím vo Bittové, ale ta část s housovýma tuckama by mu patrně nesedla, není-liž pravda?
Tybalt lesní
20. 1. 2006, 13:43
Tybalt: měl s mu to říct, ty voe, třeba by sem k tomu taky něco napsal!
theoretical girl
20. 1. 2006, 13:39
Kdy tam budou kreslený Děti deště?
http://www.novinky.cz//07…
groening jr.
20. 1. 2006, 13:18
2 :-): ani jako podpis to vlastne neni moc vtipny, co
dj JAWA perak@zoznam.sk
20. 1. 2006, 13:11
zhruba před čtyřiceti minutami jsem tady v Brně potkal Javase. Přistihl jsem se, jak mu zničehonic říkám: víš, že na
www.silver-rocket.org/ink…... ale včas jsem se zarazil..
Tybalt Znepokojivý
20. 1. 2006, 12:57
Já Ti rozbiju hubu!
:-) Dělám si srandu, vole!
20. 1. 2006, 12:37
ja to cekal ale je patek tak skonceme s kockovanim chlapci...nebo...jeste jednu? :-)
krich
20. 1. 2006, 12:02
skoda ze kral lo-fi asi dostane BLBOST pac porusil pravidla ..... viz: Rychly echo aneb co delat v sobotu vecer :-)
k richard
20. 1. 2006, 11:44
v hospodě, jo?
pán z Milovic
20. 1. 2006, 11:35
Rychly echo aneb co delat v sobotu vecer :-)
KVETOSLAV DOLEJSI
2006-01-21 Milovice od 20 hod., Concorde Crash (Syrea, ..)
Sorry ale mladoboleslavská Rychta se ruší, ten den se tam hraje, ale Slavek tam urcite nezahraje
Petr polvo@centrum.cz
20. 1. 2006, 11:28
ano, brácho, tam byla chyba.
Richard K
20. 1. 2006, 11:05
kokot
brácha
20. 1. 2006, 11:03
.....kámen úrazu spočíval v nárocích které jsem už nestihl plnit, dostal jsem se na hranici fyzických i psychických sil a nemohl Ivě nabídnout to co po mně vyžadovala...
Richard K jen pro vaši informaci
20. 1. 2006, 10:59
<->
<-> <->
20. 1. 2006, 10:42
blbost:-)
blbost:-)
20. 1. 2006, 10:39