žebříčky 2005 : to Tohotom = 100% rauch- to (ham)Burgerr = 115% koupelna
Né, Tomáš doma není !!
23. 1. 2006, 13:25
souhlas Hrotem: nešlo by tu Inkvizici psát víc lidsky, aby nebolela (ale jako spíš pohladila v tomhle složitým světě). Vždzť jak zpívá Honza : tak málo je , málo je lásky...
nez
23. 1. 2006, 13:24
jak hlásá tvůj milovanej daneček landíček, viď nácíčku?
pravda, národ, 88
23. 1. 2006, 13:23
4fuckra fuckt! JÁ se neskovávam, ty mnohonickovatý jeden voe !
ci5
23. 1. 2006, 13:23
Aránku chlapečku ....krásná odpověď, nyní jsi ukázal, že pravdu mám a o tu přec jde především hlupáčku
Hrot Csc.
23. 1. 2006, 13:22
4ci5 - pred mým hněvem se neschováš hněde
fakra fakt!
23. 1. 2006, 13:18
4Aran - facka to je presne to co bys potreboval
Walker Cordel
23. 1. 2006, 13:16
BE LIKE MIKE !!!!!!
pupínek na zadečku-- --> Mrdat ježky do prdele
23. 1. 2006, 13:15
Jo, Arane-dej mu!
KonečněseNěkdovozval
23. 1. 2006, 12:57
v noci ze soboty na nedeli jsem blil. pulka kyble toho byla. rikal jsem si, ze by vas to tady mohlo zajimat.
sralbotka
23. 1. 2006, 12:42
pozor ci6 neni ci5 !
ci5
23. 1. 2006, 12:41
hrotovi jde "o princip" a o "argumenty".
vyliz si prdel, zmrdecku. Z principu.
schovej si svy slinty na stranky narodniho odporu.
dobra rada nad zlato
23. 1. 2006, 12:33
to Hrot Csc.: Hele, jestli tě to tady sere, tak sem nelez. Jednoduchý jako facka, ne?
Aran uv@silver-rocket.org
23. 1. 2006, 12:31
Inkvizici na ciX: je to holobrada
fakt!
23. 1. 2006, 12:26
Hrote, voe, už to přeháníš!
Hrotovrah
23. 1. 2006, 12:00