Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
to fakír: SRSS bude. Právě řešíme datum, osoby a obsazení.
Aran uv@silver-rocket.org 23. 1. 2006, 14:26
ci5 - uč mě mami....pravidlo cislo jedna....poď
madrfakír 23. 1. 2006, 14:24
Nobody expected Spanish incvisition!
Džon Klís 23. 1. 2006, 14:18
2fakír: tak se to nauc aspon predstirat a obhajit voe
ci5 23. 1. 2006, 14:16
to ci5: myslíš jako pracovat?neblázni mi hlavu
fakír 23. 1. 2006, 14:15
bude letos SR summer sága pokracovat?kdy v kolik a kde mam bejt?a budou klobásy?a roštěnky?
fakír 23. 1. 2006, 14:14
2fukar: tak makej ajt mas v tom zivote prachy
ci5 23. 1. 2006, 14:12
to Aran:fajn, v tohle jsem doufal, dík za odpověď
Hroťák 23. 1. 2006, 14:07
ci5 - peníze i život !
fakír 23. 1. 2006, 14:02
to Hroťák: Inkvizice nemá žádný pevný pravidla, těch autorů je skoro stejně jako těch zápisů. Někdo vyžaduje nadhled, jinej na něj sere. Mě osobně přijde, že Inkvizice už z principu žádnej "nadhled" mít nemůže - jen to "žhavý železo", jak tady někdo napsal. Ale někdo jinej to může vidět jinak, nevím.
Aran uv@silver-rocket.org 23. 1. 2006, 14:01
2faker: hele neprovokuj jo ! nebo co chces ?!
ci5 23. 1. 2006, 13:58
to Aran: prislo mi trosku hloupy na jedny strane zadat nadhled a na druhy ho nemít, ale tim ze jsem se pustil do tohohle sem ho vlastne taky ztratil
Hroťák 23. 1. 2006, 13:54
to Hroťák: Lidi ze SR se podepisujou. O jakou "pravdu" ti vlastně jde? Jestli ti Silver Rocket do tý představy "pravdy" nezapadá, tak se holt nedá nic dělat. Nekaž si tady den a měj se fajn.
Aran uv@silver-rocket.org 23. 1. 2006, 13:39
asi nekdo ze silver UV ma porad potrebu tady ze me delat nacíčka, ale kdybych byl tak bych to nejspis nezapiral
Hroťák 23. 1. 2006, 13:36
ci5 fšak ja fim tak fe hned nenafírej fakra .)
fucker 23. 1. 2006, 13:31