Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
jojo inkvizice je problém, ale né můj
já si tu desku prostě poslechnu a pak ji třeba vyhodim (což naplatí u Landy)
prostě vim že hoši ze SRR mi sice doporučej dobrej HC, Noise atd.
ale u ostatního to nemá cenu brát jako bernou minci
každopádně tak či tak se daty protře hodně dobrý muziky i mimo tyhle žánry ..a já už taky melu blbosti takže co
D.r.P.E.D.R.O.M.g.r.G.r.r. 23. 1. 2006, 12:00
Inkvizice na Hrota: je to rozumbrada.
ci6 23. 1. 2006, 11:57
4lena - drž hubu micino!
šrek 23. 1. 2006, 11:51
všem jouďákům:neslo mi o to jakej je landa nebo bittova ale o ten princip ze na jedny strane nekoho stiraj na inkvizici a na druhy strane tam brecej a zadaj nadhled, skromnost, úctu atp. k počínání druhých...mely byste se holky dycky predtim nez zacnete slintat poradit o co vam vlastne jde ...působíte pak totiž jak "náctiletý micinky z baru ve stodolní"
Hrot Csc. 23. 1. 2006, 11:50
hoblovat, brousit, vymáchat
ci5 třeba... 23. 1. 2006, 11:41
Silnější pes mrdá!
Ivan Horník 23. 1. 2006, 11:36
tak co?
lena pravá 23. 1. 2006, 11:34
nene, to sem posrala já
lena 23. 1. 2006, 11:34
tos posral ty zmrde.
lena 23. 1. 2006, 11:33
cve, když si tak blbá a vůbec si to nepochopila
tak si nic jinýho nezasloužíš 23. 1. 2006, 11:33
koukam, ze se ti hra prestala libit.
blbost me slechti, sup mi jeste jednu.
lena 23. 1. 2006, 11:29
kopnout,sepnout, zapit,zabalit.
ach... 23. 1. 2006, 11:20
Vám se ten fotbal jako líbil?!!!
Mediální mrdka z BLESKU 23. 1. 2006, 11:18
stahnout,zpraskat,zpackat.
konec 23. 1. 2006, 11:17
dotahnout,pritahnout,zalepit.
nepustit. 23. 1. 2006, 11:16