aran: jooo už je to lepší! dík
ten co psal že ho to nebaví nebo takový hemzy
24. 1. 2006, 14:06
naprosto nesmysl.
Torr uv@silver-rocket.org
24. 1. 2006, 14:03
co může nějakej Kanaďan vědět vo Austrálii, že jo...
Fousatej
24. 1. 2006, 14:02
jo je to i město volové
kejbl
24. 1. 2006, 13:41
to vubec neni pravda.
Torr uv@silver-rocket.org
24. 1. 2006, 13:29
taky bych řek že to je australský univerzitní město..
nebo ne?
24. 1. 2006, 13:18
"V jazyce původních obyvatel Austrálie znamená slovo wollongong nestvůru - aboriginé tak kdysi křičeli na lodě dobyvatelů, které se blížily k jejich pobřeží."
http://www.bamayan.net/in…
modern man
24. 1. 2006, 12:57
nebo zeby stena na gongu ?...
ci5
24. 1. 2006, 12:35
wollongong je jeden z důvodů k životu
pravda
24. 1. 2006, 12:34
druh pralesni destovky?
kabel do pletaciho stroje KEVRO 34-K?
sopecna vyvrelina?
jinak nevim
24. 1. 2006, 12:03
to jo, ale podle ceho se tak jmenuje?
zaludna otazka
24. 1. 2006, 11:39
To je ta děsná kapela, ne?
Aran uv@silver-rocket.org
24. 1. 2006, 11:36
uz vim, co je Wollongong!
pozde ale prece
24. 1. 2006, 11:34
uz sem myslel, ze dnes mrzne i na tomhle webu..... hezky den jako jen tak preji
krich
24. 1. 2006, 11:14
to co s tím: Třeba tě povzbudí jedna malá, milá, decentní blbost, co? Je to lepší?
Aran uv@silver-rocket.org
24. 1. 2006, 10:55