community.livejournal.com… ?? kde je jako ten pytel voe?
ješek
24. 1. 2006, 20:34
Pochcaná pixla!
Ty krávo Ivánku!
24. 1. 2006, 20:32
vysraná?
vysrala bobek
24. 1. 2006, 19:28
spíš vychcaná...
to sou věci:
http://zpravy.idnes.cz/kr…
Máme rádi zvížata... ...ukousnou nám prst
24. 1. 2006, 19:13
vycpaná
benda
24. 1. 2006, 19:07
vyspaná?
lolec jak brus
24. 1. 2006, 19:02
vyspana füxa ?
vycpaný krajón
24. 1. 2006, 18:28
:-) taky test, dnes tady njak zamrz cas....
krich
24. 1. 2006, 18:21
hej týpku asi ne.
nazdar
24. 1. 2006, 17:29
hej týpci je tady někdo, kdo by mně moh říct něco víc o výborný post rockový kapele FÜXA?
lionel hutz
24. 1. 2006, 16:43
falešnej kanaďan: nemáš ikonku, ale máš BLBOST, wole... :-)
ten co ví
24. 1. 2006, 16:27
si voe myslíš, že to kuci nemaj pojištěný?
že taj testuješ?
24. 1. 2006, 16:24
fousatej: maximálně to, že je na druhý straně světa, ne?
ten co ví všechno
24. 1. 2006, 16:21
test pyčo
Torr uv@silver-rocket.org
24. 1. 2006, 16:14
sem na strane maple leaves!
wayne g.
24. 1. 2006, 15:54