hehe "známka punku" rulez
kejbl a kurvínek
23. 1. 2006, 22:47
nějak mě už nebaví sem psát
co s tím?
23. 1. 2006, 20:38
hlasuju pro nálepku "známka punku"..... má někdo nejaky protiargumenty?.....miluju protiargumenty...BLBOST!
kejbl
23. 1. 2006, 19:34
Na "tenhle prispevek" jako na ten tvůj nebo na ten Aranův?:) Diky za ty vodkazy, ta vec Landmine Spring se mi libi hodne a Vas Szusszanne uplne splnili, co jsem podle vypraveni cekal (nebylo toho malo) a fakt se tesim na jejich koncert. Ty dve novy vod Anyway zni fakt nejak jinak driv, jakoze tvrdsi mozna (esli vono to ale nebude tim vasim vymakanym srr zvukem)... :-o Kazdopadne A man who stands... je snad jejich nejlepsi vec vubec.
p.s.
Samolepka "kvalitni nazor" by byla super, ale jen malo lidi by si ji mohlo koupit a hrde nosit.
Ty smajliky nejsou provokace, ja jsem takhle blbej normalne a prijde mi blby delat pred vama chytryho...
bronislaw masin nedostal@samolepku.srr
23. 1. 2006, 19:31
hlasuju pro samačku "Kvalitní názor"
Hejásek Jujdásek
23. 1. 2006, 19:15
Nejlepší jsou ukázky Anyway, stejně. A doporučuji zelenou nálepku s nápisem: "Toto je kvalitní názor!", nebo něco v tom smyslu... Na tenhle příspěvek by sedla!
Houževnatá veverka
23. 1. 2006, 18:12
...jako myslím ty nový MP3 pochopitelně.
Aran uv@silver-rocket.org
23. 1. 2006, 17:54
Doporučuju:
http://www.sweb.cz/samuel…
Aran uv@silver-rocket.org
23. 1. 2006, 17:53
ne to je sranda
aa cheche...to určitě!!!!!!!!!!!!
23. 1. 2006, 17:53
BLBOST!!
ti podemnou (za spam!!)
23. 1. 2006, 17:52
no jo. ty ses spis moderni typ?
Torr uv@silver-rocket.org
23. 1. 2006, 17:52
Ty jseš prostě přes tu klasiku, co? Gándhí, Gretzky, Todd.
Aran uv@silver-rocket.org
23. 1. 2006, 17:47
ale neni to nic originalneho, ze ne. Hlasky typu, "nekaž si tady den a měj se fajn" moc neumim.
Torr uv@silver-rocket.org
23. 1. 2006, 17:46
Když nechceš... Ten Gándhí posledně byl moc hezkej!
Aran uv@silver-rocket.org
23. 1. 2006, 17:39
ty nebudes zase provokovat, ze ne?
Torr uv@silver-rocket.org
23. 1. 2006, 17:33