No, teď i já koukám na pytel a je to pytel!
Igor Překvapený!
25. 1. 2006, 15:25
stredecni detsky krouzek...
http://www.circleofdeadch…
ci5
25. 1. 2006, 15:19
fakt pytel!
nevěřil jsem ale všechno je možný
25. 1. 2006, 14:32
znám
rossol
25. 1. 2006, 14:03
A lišák pak lišku rozpíchá!
Hi hi
25. 1. 2006, 13:52
neznam, ale maji dobry jmeno.
kiuff
25. 1. 2006, 13:18
neznate nekdo >usurp synapse< ?
ci5
25. 1. 2006, 13:13
Běží liška k táboru, nese pytel zázvoru. Ježek za ní pospíchá, že jí pytel rozpíchá.
lišák
25. 1. 2006, 11:22
přímej link na pytla
http://i23.photobucket.co…
Bourek uv@silver-rocket.org
25. 1. 2006, 10:54
al baroš v naftapoolu...
ci5
25. 1. 2006, 10:36
albatros v Lopraisově naftové nádrži...
a nedají si pokoj a nedají
25. 1. 2006, 10:32
nejlepší je albatros v jemné naftové omáčce
Grýn pís
25. 1. 2006, 09:24
Já souhlasím... protože si uvědomuji... protože souhlasím.
Svobodník Maršík
24. 1. 2006, 23:57
uplne nejlepci je ovsem v podrobnostech jak je ten albatros na tacu a hned vedle nej v pravo orel honici kachnu, to je normalni konglomerat tri ptaku a to je lyssa, vsechno to zapada do sebe...
sdeleni
24. 1. 2006, 22:36
jako k těm albatrosům
khjsda
24. 1. 2006, 20:34