Příjdou dva mniši k brodu a uvidí tam krásnou dívku, která se bojí sama brod přejít. Starší mnich dívku vezme do náručí a přebrodí se s ní na druhou stranu. Mniši pokračují v cestě a po chvíli se mladší mnich zeptá: Jak je možné že jsi tu dívku bral do náručí,když naše víra to nepřipouští ? Starší mnich se na něj podívá a řekne: Já ji nechal stát na břehu a ty ji ještě pořád neseš ....?
No není to krásná historka ?
26. 1. 2006, 08:18
omyl. bereme drogy a sme pitomý.
opoce nebo šimpán? to neni jedno
26. 1. 2006, 02:42
berete drogy a jste pitomí? ale kdeže, asi jste jenom zastydlí a pitomí určitou měrou též. orangutani komunikují na vyšší úrovni...
to je jedno
26. 1. 2006, 00:34
ale bacha!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poslech na vlastní nebezpečí!!!!
xhelenax
25. 1. 2006, 21:57
http://www.myspace.com/to…
pro fanoušky
25. 1. 2006, 21:56
ESGMEQ na Hrad ....!!
Václav co už odstoupil
25. 1. 2006, 21:18
Tokio Hotel na Silver Rocket !!!!!!!!!
cd- ex models a fantomas do každého Bravíčka
25. 1. 2006, 21:13
http://www.supermusic.sk/…to je sikovne. hodi sa k taboraku:
http://www.supermusic.sk/…
zase michal
25. 1. 2006, 21:07
to je zas ten co apgrejduje ty ftipy?
to já apgrejduju kulturu
25. 1. 2006, 20:57
http://tokiohotel4ever.bl…
něco ke čtení
25. 1. 2006, 20:46
http://www.bradleysalmana…
stryko michal
25. 1. 2006, 20:29
Original: Prijde cikán do drogerie a ríká:Tož já bych chtel spray ten jak se jmenuje po mne.
Prodavacka znejistí a ptá se: "Pane, Vy se jmenuje treba ADIDAS nebo PLAYBOY.
A cikán odpoví: tož to né, já jsem DEŽO DORANT
HX- Prijde pán do drogerie a ríká: "tož to já bysem chtel ten sprej, co se jmenuje po mne"
"A jaXe jmenujete?"
"Jmenuju se Arnoštovic Ezechiel Arachnotron"
A prodavacka rekne: "Tak, tady ho máte"
ke ke kembou po druhé
25. 1. 2006, 18:57
surrealističtější představa ,, Běží liška k Táboru"-> Běží Pavel Liška (ex idiot,) k Táboru (asi na Free dim fest) a nese pytel, fakt šmakozního zázvoru, Ježek ( OTK) za ním utíká, že mu PYTEL utíká na severovýchod o 13,23 stpňů severní délky. a Liška sez toho psychicky zhroutí a Ježek...si domyslete sami
Ke ke Kembou
25. 1. 2006, 18:55
http://i23.photobucket.co…
pytlův kámoš
25. 1. 2006, 18:22
pytel do loga SRR!!!
rádce nejchytřejší
25. 1. 2006, 16:51