...dneska žádná blbost?
nebo ještě chrápete ?
26. 1. 2006, 14:08
chodí Hůla vo kolo nedívej se na něho kdo se na něj koukne toho holí!
lidová slovesnost 2 aneb Kostelecká koleda
26. 1. 2006, 13:46
Anakonda - Hanlivé oslovení děvečky v okolí Hané
lidová slovesnost
26. 1. 2006, 13:44
Mužová únda
taky no gooda spamu zdar
26. 1. 2006, 13:36
Ženový úd
no good
26. 1. 2006, 12:54
Zenový úd
good
26. 1. 2006, 11:38
to ora-n-guthan: a nechtěl´s říct "Moc intelejakulátní" ?
pro-pan buthan
26. 1. 2006, 11:27
Jen v toho boha by věřil, který by uměl tlačit...
fridrich a fridrich
26. 1. 2006, 11:23
.....a tu divku jsme si spolecne prehodili
pras akajak
26. 1. 2006, 10:55
..a tu dívku jsme společně přebrodili
šácek
26. 1. 2006, 10:43
Jen v toho boha bych věřil, který by uměl tančit...
Fridrich
26. 1. 2006, 09:43
Ne, on je píše....
16 tej Dalajláma
26. 1. 2006, 09:36
ty čteš KNIHY???
kecáš
26. 1. 2006, 09:13
je to krásná historka... je to stará zen buddhistická historka z jedný knihy
15 tej Dalajláma
26. 1. 2006, 09:12
moc intelektujální na mě.
ora-n-guthan
26. 1. 2006, 08:51