má někdo obětí? má někdo objetí? má někdo..
řikám si vo blbost ješmarjá
31. 1. 2006, 09:10
a co takhle nová deska Raising The Fawn nezvaná Mažinotova linie?
h? má někdo ponětí?
31. 1. 2006, 09:09
ha nejakej cech.. !
praotec
31. 1. 2006, 08:53
spěv....hm
tekstař
31. 1. 2006, 07:34
to se tady nenaucite cesky? doprdele...
charismaticti herci. ne, ja uz se tem vasim hloupym vtipum proste nebudu smat...
zsae ja
31. 1. 2006, 01:34
Hledám lidi do kapely__Bicí, basa a kytara___Sem spěvák a kytarysta__21__z Prahy__Důraz spíš na spěv a texty__Hraju taky na klarinet (10let) Od šestnácti sem vytřídal pár formací a stylů a účastnil se spousty jamů__Poslouchám toho hodně ale pár moc důležitejch: QUEENS OF THE STONE AGE, ALICE IN CHAINS, ESGMEQ, THE FRAMES, VAS, OTK, SONIC YOUTH___Hledám lidi se kterejma si sednu po hudební stránce i jinak__Věk nehraje roli__Úplný začátečníky ne... Tak jak?
Alternativa_Stone_Punk_Noise_Blues_Rock noNAME_shadow@post.cz
31. 1. 2006, 01:03
richard, toro: kuci, ja prodal vsechno, co jsem mel, ale UV ode me ten litr proste nechce. tak kde to propijem?
Jos H
31. 1. 2006, 00:56
Tady se vůbec ňák lže. Mám tomu koncertu SKAfunDru věřit? Sem myslel že všichni kromě uměleckýho vedoucího umřeli. To dal jako dohromady novou sestavu? A koukám že re-evoluční puč byl potlačen. A ta recka z frýbuziku neni vubec blbost. Avubec.
Dr. Funska
31. 1. 2006, 00:31
někde jsem slyšel, že budou GNU ve Flédě v Brně, lhali mně?? že to neni v koncertech...??
zvědavej a fest
30. 1. 2006, 21:51
mezi nebem a zemi
baptiška
30. 1. 2006, 17:56
pnt : tak něco a asi i díky tý vesmírný izolaci dělaj už od 1991 furt tu stejnou desku pokaždý s jinym názvem, ale láska....no koncert roku to ale jako QOTSA asi nebude...
vl
30. 1. 2006, 17:55
hele, zase něco od NASA
pnt
30. 1. 2006, 17:35
koncert Skafundru v nový včelnici, hospododa u potoka 6.2.2006f7
Aleš
30. 1. 2006, 17:33
vl: Stereolab, to je něco u NASA?
pnt
30. 1. 2006, 17:30
GNU - Milimetry ticha recenze
http://www.diycore.net/sa…
pozdě ale přece
30. 1. 2006, 16:55