Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Ty jo na ten skafundr bych klidne zajel...doufam ze zase nebudou chcat do lidí...jak se mám ale do tý prdele dostat?napiste mi spoj nebo tak nak
Mehrkurri 31. 1. 2006, 16:05
date se do drzky? 50kc dam na pnt.
fight cluber 31. 1. 2006, 15:36
vl: ty máš něco proti qotsa?
pnt 31. 1. 2006, 15:18
http://www.freemusic.cz/c…
much 31. 1. 2006, 14:56
jestli sem chcete dostat nejakou kapelu, tak tady je navod jak na to: http://www.musiczone.cz/d…
paddy 31. 1. 2006, 14:43
pnt: jee, to bylo braný vážně asi tolik jako tvuj vzkaz, si myslim, že ty smajlíci maj' občas něco do sebe....ale jinak by mě docela zajímalo kdo (krom vás - starejch pitomců) z fandů QOTSA je poslouchá...
vl 31. 1. 2006, 14:36
"Votrava taky neni zrovna kometa skonu"
jo slušná větná montáž o smrti otrávením o proti jiný smrti..
durman & tyrl 31. 1. 2006, 14:33
ty voe, ty už maj' zmlsaný rypáky, to neni jako když kolem jede bonnie prince billy...to je jasný, to je jasný...
piják duha 31. 1. 2006, 13:32
http://www.freemusic.cz/k…
kdopak mi je přiveze? 31. 1. 2006, 11:55
vl: jé, díky! Tady totiž vo Stereolab nikdo nic neví, samí mongolové jsou tady... (že jo, pitomci?!)
pnt 31. 1. 2006, 11:43
The Mára v Akci
Ten co toho ví příliš 31. 1. 2006, 11:23
to zvědavej a fest: Jestli myslíš Gnu, tak momentálně nikde nehrajeme. Až něco bude, určitě se to tady objeví v sekci KONCERTY. Díky.
Aran uv@silver-rocket.org 31. 1. 2006, 11:01
to je tak blbý že to nemůže dostat ani blbost
vlasně, ne 31. 1. 2006, 11:00
Jos H:co tahle njaky dobry hulo? ... nebo jim to jeste jednou zkus dat, vis, ze uz malem krachovali, jak se tu psalo.....hehe
rich 31. 1. 2006, 10:30
noName: vyčisti si schránku, voe
anonymni @darcejater.cz 31. 1. 2006, 10:04