Veselá inkvizice, dík, to jsem potřeboval. Bejt filmař, natočim o tom celovečerák.
John
30. 1. 2006, 15:29
to white tunder: Já mám pocit, že Doomriders ani žádnou image nemají.
to krich a toro: Díky, díky, díky! Držte se!
Aran uv@silver-rocket.org
30. 1. 2006, 14:50
včera na Rockzone!?! hráli 2 věci od starých dobrých Black Flag hned v závěsu poslední Motorhead takže cca hodina psychopatickýho rokenrolu - no a nedělní večer řádně zhoustnul
bugrr
30. 1. 2006, 13:53
Hm...tak si říkám...možná by nám Mr. Neníliž Pravda mohl sdělit, co vůbec hledal na tom webu clou...? Nechápu.
0
30. 1. 2006, 13:11
toro:taky se chystam do jazzu, asi 11.
rich
30. 1. 2006, 12:08
prodnice (k velkemu stesti bizarni muzika!), nocni bar nad ranem (nadrany manzel, za to s kvalitnim cedlem k tomu domu!)......... diky za inspiraci
richard
30. 1. 2006, 12:07
Karluf most, hlavák, letiště...
ci5
30. 1. 2006, 11:52
zkuste to na místech s větší koncentrací lidí - nádraží, restaurace brána u fabriky....Kváááálitnííí můůůůzika na CD !!!!!!!!!!!!!!
Mainstream Svenson
30. 1. 2006, 11:47
to Richard: no já se zatím na koncertech se zajmem vlastně nesetkal... ale to bylo tím, že to prostě byly skoro vyloženě punkové akce, takže jsem ani nic jiného nečekal... spíš se mi daří prodávat to kámošům a tak, teď to budu brát prvního na koncert do Jazzu v Těšíně, tak snad...
toro
30. 1. 2006, 11:14
...mě zas aktuálně potěšilo, že 17.5. přijedou do Akráče STEREOLAB, což je tady myslim asi ale většině lidí celkem u prdele...tak jako mně zas QOTSA...
vl
30. 1. 2006, 11:10
Klů aj lavjů !!!!!
today is good day to die
30. 1. 2006, 10:57
Dneska sem čet v novinách, že Alicia Keys natočí desku s Qeens of the stone age. (bez prdele) Už se těšim.
Vasil žízeň hasil wassko@seznam.cz
30. 1. 2006, 09:19
clou? no to je fuk... chci se zeptat na něco jiného-ti týpci z doomriders tu image myslí vážně, nebo to je ironie? ono to vážně není moc jasné.. jenom čistě informačně, rozhodování, jestli koncert jo/ne to asi nemá šanci ovlivnit. díky!
white thunder
30. 1. 2006, 00:20
Tak to každopádně, kucí z Klů sou pohodový týpci a musej vymyslet nějakou parádní muzičku pro ty úžasný lidičky, co je podporujou a choděj na jejich konzíky do klubíků, kejvou hlavičkama, pořvávaj "Lukemó" a prostě je žerou.
je-liž pravda vy-liž pravda
29. 1. 2006, 21:38