Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
VIDLYCE
promiň 1. 2. 2006, 20:50
vydlice?? uffffffff
komenský 1. 2. 2006, 20:48
no treba Tormentor, to bych taky netusil co hrajou. Znamena to podle slovniku> DLOUHA LODNI VYDLICE
mrtvolator 1. 2. 2006, 20:42
a jediná kapela, u který je jasně daný, co hrajou už z názvu je EMEMVOODOOPÖKÁ. člověk uslyší název a hned si udělá vobrázek.
nechi dělat že vim , ale tak chlapi 1. 2. 2006, 19:41
sem jaktěživ neslyšel
ani jedno z tvýho výčtu, vé 1. 2. 2006, 19:37
Woe už je to dávná zpráva někde v zadu na 4. straně fóra, ale musim se ohradit. SKAfunDr. nehrajou SKa. Jak to někoho muže vubec napadnout? To že Kotekk hrajou anal disco mixovaný s jak se řiká árenbýčkem je z názvu jasný,ale Skafundr? kde tam vidíš jaký SKA? alternativ-disconois-imrovizationfrýdžez jak brus to možná. Voe mediální mrdky.
blbost 1. 2. 2006, 19:26
To s těma deskama je rozumný. A vyber si Karase.
fousatej t. 1. 2. 2006, 19:24
desky sem prodal (sorry), hudbu už neposlouchám, zamiloval jsem se. ale nemůžu si vybrat - paroubek nebo jandák?
nez 1. 2. 2006, 18:47
koncentrát
jako dost čistej 1. 2. 2006, 18:41
ty voe, zdendo, tebuch! hele, nejaky noticky bys pro me nemel...? ze bysme se scukli treba na konciku albatrosu? pis, voe, pis...
j 1. 2. 2006, 18:39
a stačí tak málo, nechlastat nefetovat
neXzdeX 1. 2. 2006, 18:37
Na náhradní hlavu pozor! Po věčně vařených bílých pláních běhají lední medvědi celí vaření.
Miloš Macourek 1. 2. 2006, 16:21
no, kdyz sme u southernlord, nova deska EARTH je uplne uzasna, vcetne vobalu, kraaasa
rotor 1. 2. 2006, 16:05
tak jsem si po přečtení recky na Czechcore ztahnul jednu mp3 tady: http://www.southernlord.c… Japonců Boris a je to k posrání dobrý. Ty krávo mi šikměj voči...
bugrr 1. 2. 2006, 15:57
já vo náhradní hlavě snim už leta...vo ksicht nejde, ale vobčas by se to právě po takovejch událostech hodilo.
j 1. 2. 2006, 15:37