Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
co zrovna točíte, pardálové? u mě řáděj jungle brothers s VIP rýmovánkou...
j 2. 2. 2006, 13:38
to bourek
tak to jsem šťastný..hele víš co by bylo sebevražd chudáků co by se to nedověděli..musíš holt bejt zodpovědnej
drrrrope 2. 2. 2006, 11:51
nezrusilo, akorat sme to tam nedali. uz to tam stosuju.
Bourek uv@silver-rocket.org 2. 2. 2006, 11:45
ale jo já neřikam, ale víš ty vtípky sou už dost omletý atd.
a co teda ty AtlanticCABLE?
PEDRRRO 2. 2. 2006, 11:38
Inkvizice podle mě sedí jak prdel na hrnci. Není filmař jako filmař, ale hlavně mezi těmi mladšími je takovýchhle debílků mnoho mnoho moc.
pnt 2. 2. 2006, 10:15
ta inkvizice je blbá..
a proč neni v koncertech Atlantic cable 9.2.
se to jako zrušilo
se jako ptam
pedrrrro 2. 2. 2006, 09:27
to bugrr: muzu ti nekam ulozit dve desky boris v mp3, jestli chces
twengo hnusnej pirat 2. 2. 2006, 09:23
pnt: proti QOTSA nemám nic, prostě (moc) nebavěj - (vůbec) nevaděj, možná mě za to bude někdo chtít roztrhat, ale přijde mi to (často) mnohem větší popík, než celý Stereolab...Kyuss mě ve svý době chytli víc...ale to je zase jiná pohádka, že...jo uvidíme se na tý květnový NASA party?

jinak sever zdraví zástupce mladých pitomců!!!

a jako závaznou objednávku blbosti zpětně hlásím, že jsem to byl já, kdo se 30. šťoural v práci v nose a pravou klikal myší a chvíli po poledni našel na freemusic.cz tu recku Emems(co tam ráno ještě nebyla), tak na ní sem ve 12.31 potěšen fouknul odkaz...Ofišl sice sleduju, ale jestli tam už těch 10 minut? byla fakt nevím, nicméně je určitě dobře, že si díky následný vlně Blbostí těch už pravidelně aktualizovanejch Ofišl všimnuli i méně všímaví (a já celej šťastnej konečně dostal svojí první Blbost-a ani jsem nemusel promluvit...ta Blbost mi samo vadí asi jako QOTSA)
vl 2. 2. 2006, 09:06
7:42, slušný.
% 2. 2. 2006, 08:55
To by melo prijit do chytrejch kecu - ma to uroven !
"!(ˇ%'?:_-.;¨;´´,*-+¨¨ 2. 2. 2006, 07:42
: http://asp.borec.cz/asf01…... a vy tady řešíte nějakou muziku
gumová tlama 2. 2. 2006, 01:25
Díky, přídu. V praze budu...
Vidlec ský 1. 2. 2006, 22:43
2Vidlec: především je to v Praze(smajlík), kousek za Kotvou, Jakubská ulice, rohovej barák. Je potřeba projít přizemím a sklepem a dostat se až do druhýho sklepa.
já už tam byl 1. 2. 2006, 22:20
Neví prosimvás někdo trochu přesněji kde že má to - Chateau - bejt? Sám bych tam asi trefil ale chci říct i nějakejm dalším lidem...
Vidlec ský 1. 2. 2006, 21:57
no a nebo třeba Boris z toho názvu je hned jasný že to je Japonsko... no né, co
BuX 1. 2. 2006, 21:12