Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
to pnt: včera zkouška ve Zbrojovce a taky hlava jako čr
ZBGB 1. 2. 2006, 15:01
ty vole zase se narodilo jedno harantě a já mám hlavu jako črep
ach jo pnt 1. 2. 2006, 14:49
mě se teda taky ty sirény moc nezamlouvaj
hroznové víno 1. 2. 2006, 14:40
tak to je vo duvod vic, je videt zive. na stejdzi se za nic neskovas!
druhej takovej 1. 2. 2006, 14:37
ta 'zkouška sirén' stojí za hovno teda, spíš bych řek, že se nikdy nenaučili hrát a tečka.
ten co ví nejvíc 1. 2. 2006, 14:31
Ty woe když to neznáš na tak mlč..to je jako bys řek že SK Aš nehraje fotbal ale hudební styl!
re:i 1. 2. 2006, 14:30
hesky!
love foundation 1. 2. 2006, 14:16
aha tak sory...no skoro nic tam nedas jen ti poslou jeden mail, tot vse.
ci5 1. 2. 2006, 13:48
registrovat se nikde nechci!
anihov 1. 2. 2006, 13:46
taky fajn...
http://www.epitonic.com/f…
ci5 snad to pude 1. 2. 2006, 13:31
http://www.greenconcorde.…
fajn kapelka 1. 2. 2006, 13:21
Je to krásná nálepka!!!! A ste hloupí když se vám nelíbí!!!!
Ježíš____Marija strojek@kapela.rocket 1. 2. 2006, 12:45
zase jeden co neumi cist, bylo tam napsany ESTE JEDNOU A DAM TI...., ty joudo, nebud histerickej
kapo 1. 2. 2006, 12:38
ježíšmarijá
Ty si čůrák! 1. 2. 2006, 12:35
Vadí ti to? Je to zakázaný? Ježiš tak promiň... Tady vlastně platí tvrdá inkvizice__Prosím né né....Z blbosti se totiž asi složim. Fakt si mě vyděsil____:-)
__________________ ježišmarijá 1. 2. 2006, 12:32