Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
dneska snad celkem fajn ples, zitra snad ravelin 7 + thema 11.. co vy? hezkej vikend divky a hosani!
richard 7. 4. 2006, 16:23
hnus, vece příznivec žádných výhod, natož pak těch co maj mít jen ty ostatní...
Klaus i bez Barbie 7. 4. 2006, 16:07
ach!!!!! kdy bude druhý díl????
romaticoXsoul XloveX@centrum.cz 7. 4. 2006, 16:04
no jo, sledoval sem tu romantiku se zatajenym dechem.
stříbrná maketa 7. 4. 2006, 15:55
ťo je klááásňoučkííí !
ňuňu 7. 4. 2006, 15:47
Buzny.
x 7. 4. 2006, 14:12
pusu
Torr uv@silver-rocket.org 7. 4. 2006, 13:53
Na rozloučenou.
Aran uv@silver-rocket.org 7. 4. 2006, 13:34
ano cumacku
Torr uv@silver-rocket.org 7. 4. 2006, 13:22
Serem na to tady. Víš, kde mě najdeš.
Aran uv@silver-rocket.org 7. 4. 2006, 13:20
ach jo
Torr uv@silver-rocket.org 7. 4. 2006, 13:20
To je ale teď v úterý, ne? To je blbost.
Aran uv@silver-rocket.org 7. 4. 2006, 13:18
safra sorry, Lyssa tam snad hrajou v kvetnu, ne v dubnu, sorry, omyl
Torr uv@silver-rocket.org 7. 4. 2006, 13:14
co rikas na tohle?
11.04 Paris - Olympia (Morrissey)
12.04 Paris - TBA (Lyssa + Unkilled Worker)
Torr uv@silver-rocket.org 7. 4. 2006, 13:08
A někde na kontinentu nebude, pane Torr?
Aran uv@silver-rocket.org 7. 4. 2006, 12:37