Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
tak na to zapomen sefe, vsude je beznadejne vyprodano
http://www.ents24.com/web…
Torr uv@silver-rocket.org 7. 4. 2006, 12:17
Já pojedu kamkoliv s kýmkoliv na Morrisseyho. Když tak se mi ozvěte, fakt.
Aran uv@silver-rocket.org 7. 4. 2006, 12:11
Yo La Tengo bych taky docela rád viděl.
k tomu španělsku 7. 4. 2006, 12:00
nechte se prekvapit, kdo kde bude..aspon se mate na co tesit...
ten co zase beztak nikde nebude? 7. 4. 2006, 11:48
hromadnej zájezd?
ozzy aka potkan 7. 4. 2006, 11:48
bourek: Shellac taky kurva!!!
ronald nieman 7. 4. 2006, 11:47
to zas ten samej zvědavej: Tak to nevím už vůbec, sorry.
Aran uv@silver-rocket.org 7. 4. 2006, 11:42
a kurvafix. drive-by truckers v evrope.
Bourek uv@silver-rocket.org 7. 4. 2006, 10:52
Nejlíp by bylo vyrazit v červnu s rodinkou na dovolenou do Barcelony, kde bude čirou náhodou probíhat todle: http://www.primaverasound…. Nechat manželku cákat se u bazénu a na tři dny se zdejchnout.
TIP 7. 4. 2006, 10:41
D Jr: lupen 19,80
pnt 7. 4. 2006, 10:31
vl.: pátek freedim, sobota drážďany? Uvažuju o tom
pnt 7. 4. 2006, 10:25
..: kdo jses?
:.. 7. 4. 2006, 10:20
Tady je mi ale dneska mrtvo...
.. 7. 4. 2006, 10:19
hele - a když woodoo netu nedovoluje filtrovat vlastní akci, nechcete v rámci armádního hesla "teplej bonz je lepší než studená večeře" prásknout, co bude na tom FDF? Když už to tu někdo nakous? Třeba aspoň "kdo z vlastních řad"?
zas ten samej zvědavej 7. 4. 2006, 08:31
myslim že jo
třeba už jsme doma - já je miluju, ale poslední tvorba de fakt vod desíti k pěti, a zjistíš to sám - nebo ti prostě jednou přijde, že tví kámoši natočili stračku a napíšeš vo tom - to se někdy neodpouští
ono kým se chválí (a ty to umíš hezky po básnicku), tak tě všichni mají rádi
každopádně se drž
vím, co mluvím 6. 4. 2006, 23:08