Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Až se zase dají dohromady Mr. Bungle, dej vědět. Apropo, hraje ve Fantu ještě Lombardo? Aspoň nějaká záminka.
Jdu na to... Carry stress in the jaw... jóóó
Fantas 9. 4. 2006, 15:40
Nechce jet někdo na Fantomas Melvins bigbend do Rakouska? Kdyžtak se ozvěte na email....
Majtos humansteak@seznam.cz 9. 4. 2006, 15:31
nedyzgrymynuj ty rasisto!
soploň 9. 4. 2006, 15:30
U nás v Praze zase žije dost podivná banda česky mluvících cizinců. Říkáme jim rumunský zájezd. Neustále u sebe mají jejich vlajku. Nechápeme proč... Něco mezi komoušema a fašounama...
Ach jo ... 9. 4. 2006, 12:51
Třeba u nás v Koněprusech žádný burani nebydlej, za to bych dal vidle do kamen!
Tonda 9. 4. 2006, 12:46
Bourku, kurva! Pojď taky pomlouvat!
A vyser se na BLBOST 9. 4. 2006, 12:43
Neviditelná ruka vrhu!
neviditelná ale spravedlivá 9. 4. 2006, 12:42
O to je to horší!
Pepík 9. 4. 2006, 12:39
my se za to nestydíme, voe
Kolíňáci buranský 9. 4. 2006, 12:38
Kolín je zase děsná prdel a samej vesnickej buran!
Pepík 9. 4. 2006, 12:33
Byl sem včera v Kladně. Tam je to celkem fajn.
jo jo 9. 4. 2006, 12:30
Hele hradečáci to už je vohraný Théma. Co dodat?
a co Kolín? 9. 4. 2006, 12:27
Z Ostraváků
A Brňáků! 9. 4. 2006, 12:25
jé jů jí. Je to bude prča, ty voe.
nebo třeba z Plzeňáků 9. 4. 2006, 12:21
Pojďte si radši dělat prdel z Hradečáků!
mídiváneN évolárK cedarH 9. 4. 2006, 12:18