Až se zase dají dohromady Mr. Bungle, dej vědět. Apropo, hraje ve Fantu ještě Lombardo? Aspoň nějaká záminka.
Jdu na to... Carry stress in the jaw... jóóó
Fantas
9. 4. 2006, 15:40
Nechce jet někdo na Fantomas Melvins bigbend do Rakouska? Kdyžtak se ozvěte na email....
Majtos humansteak@seznam.cz
9. 4. 2006, 15:31
nedyzgrymynuj ty rasisto!
soploň
9. 4. 2006, 15:30
U nás v Praze zase žije dost podivná banda česky mluvících cizinců. Říkáme jim rumunský zájezd. Neustále u sebe mají jejich vlajku. Nechápeme proč... Něco mezi komoušema a fašounama...
Ach jo ...
9. 4. 2006, 12:51
Třeba u nás v Koněprusech žádný burani nebydlej, za to bych dal vidle do kamen!
Tonda
9. 4. 2006, 12:46
Bourku, kurva! Pojď taky pomlouvat!
A vyser se na BLBOST
9. 4. 2006, 12:43
Neviditelná ruka vrhu!
neviditelná ale spravedlivá
9. 4. 2006, 12:42
O to je to horší!
Pepík
9. 4. 2006, 12:39
my se za to nestydíme, voe
Kolíňáci buranský
9. 4. 2006, 12:38
Kolín je zase děsná prdel a samej vesnickej buran!
Pepík
9. 4. 2006, 12:33
Byl sem včera v Kladně. Tam je to celkem fajn.
jo jo
9. 4. 2006, 12:30
Hele hradečáci to už je vohraný Théma. Co dodat?
a co Kolín?
9. 4. 2006, 12:27
Z Ostraváků
A Brňáků!
9. 4. 2006, 12:25
jé jů jí. Je to bude prča, ty voe.
nebo třeba z Plzeňáků
9. 4. 2006, 12:21
Pojďte si radši dělat prdel z Hradečáků!
mídiváneN évolárK cedarH
9. 4. 2006, 12:18