Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Nene letos vyjde akorát Demoral a Do Fronty!
proslíchá se 10. 4. 2006, 09:56
Když už máme Kot tak bychom mohli mít i Tok, ne? (veletok fakt ne)
Wydlak 10. 4. 2006, 09:02
Oho, typické argumenty poražených. Nahledě na to, že ještě není konec! Zajíci se počítaj až po honu, uplakánci.
Standa Griga osobně 10. 4. 2006, 08:44
BULLET UNION - ut.18.4.2006 - MC ORION - TÁBOR - start:20:00, vstup:50,- (www.freedimension.cz)
Dan cerny.d@seznam.cz 9. 4. 2006, 23:35
Jj, to je pohled! Zatímco Sparťany těší jeden víkend. Slávisty celá sezóna! Takhle to máme rádi!
Rumunský zájezd je jen banda komoušů a nácku! 9. 4. 2006, 23:22
hej, tak už tu kurva někdo napište že the tall ships natočili nejlepší desku tohohle roku ...
as notes 9. 4. 2006, 23:12
Ach jo ... :Jo takže klubovej šovinismus se tady toleruje, jo? Tak to prrr, takhle hezkej víkend jsem už dlouho neměl! (včetně Stříbrný Skalice, ale tomu nemůžete rozumět). Takže rozpáraný sešívaný, díky!
Sparta Praha 9. 4. 2006, 22:50
sem mluvil o Spartě
soploni ! 9. 4. 2006, 22:50
Jak blbost, proč? Dyk je to pravda!
Pistolník Kim 9. 4. 2006, 20:25
To neni blbost, to je blábol...
mas 9. 4. 2006, 20:01
Khoiba natáčí novú platňu! Ták, teď jste si určo všici crnknuli do gatí, že jo?
Audrey Carsons 9. 4. 2006, 19:50
Tak já ti možná napíšu...
Fantas 9. 4. 2006, 19:38
l
l 9. 4. 2006, 19:12
Fantas: nevim jestli ve zlodějovi všech hřebenů hraje ještě bijec ze Slayer.....moc mě to ani nezajímá.....moje záminka je spíš typu: nový prostředí...starý známí z diskotočnýho stroje a cesta plná tajů....Sovinský stopařky v autě na tašky...
Majtos 9. 4. 2006, 19:12
mr. bungle kravina, reunion dinosaur jr. kravina, fantomas kravina, vsechno bleeee
ts 9. 4. 2006, 16:22