Už jsem tak učinil. Bob a Bobek.
Aran uv@silver-rocket.org
10. 4. 2006, 16:08
nová anketa na webu
http://www.diycore.net/in…
diycore net
10. 4. 2006, 16:07
taky bych postříkal nějakou helenu.
vodník
10. 4. 2006, 15:54
takze peshata je NEJVIC. je neco vic nez inkvizice!!!
spanilá helena
10. 4. 2006, 15:52
pro povidal brácha voe: to je samozřejmě pravda. A zároveň včechny desky pro Milli Vanilli nazpívala Khoiba
ten brácha co se vyzná
10. 4. 2006, 15:25
http://www.fishdale.cz/pe…
povinne bez kecu
10. 4. 2006, 15:14
to pe.klo:Ale tak jako jo celkem i.
Aran uv@silver-rocket.org
10. 4. 2006, 14:07
jakej byl ten koncert včera?
pe.klo
10. 4. 2006, 13:49
A že už je to třetí holka, která vystupuje v Khoibě jako Ema. A místo toho kluka vobčas taky jezdí někdo jinej.
brácha v tom dělá, ten se vyzná
10. 4. 2006, 13:48
Jo a taky se řiká, že za Khoibu nazpívali poslední desku Milli Vanilli.
povidal brácha voe
10. 4. 2006, 13:40
ema má mísu. (maximálně).
englišova jakože holka
10. 4. 2006, 12:46
pichat pani, papat pipo, stary dobry casy.
skywalker
10. 4. 2006, 12:16
ja se teda slysela, ze ten duvod je, ze ma barak. esi dobrej, to nevim.
jedna pani
10. 4. 2006, 11:59
prej exituje chlapek, kterej chce tu jejich zpevacku do postele, protoze ma dobrej barak.
hnus, ale fajn
10. 4. 2006, 11:48
to pistolnik: Blabol není, že Khoiba točí novou desku (no a? - nejsou sami), ale to, že by se tady našel někdo, kdo by si z toho cvrnkal do gatí...
sysel, sýček, lyssa a hlavně proslýchat se!!!
10. 4. 2006, 11:06