Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Pokud máte problém s písmem, používejte Operu, stačí podržet CTRL a jezdit kolečkem na myši a písmo se zvětšuje jak chcete, klidně i přes celou obrazovku... ale možná se hecnem a něco s tím uděláme... zatím vám musí stačit, že už je aspoň zase zpátky rutinní šeď...
Jinak Bobci vedou, ale Pat a Mat je pomalu dohánějí, to bude ještě těsný ;)
Jer_C diycore.net 11. 4. 2006, 00:02
Kdo jí mrkev jako králíci, s čitelností nemá problém.
Dr. Zoidberg 11. 4. 2006, 00:00
i am what i am
popeye 10. 4. 2006, 22:31
I*AM*BENDER**PLEASE*INSERT*GIRDER
Bender 10. 4. 2006, 20:08
aspoň že už je šedý pozadí!! <3
<3<3<33 10. 4. 2006, 18:44
Tak to se musím přidat. Je to fakt malý. Jinak Bob a Bobek zatím správně vedou...
Aran uv@silver-rocket.org 10. 4. 2006, 18:19
jo ale to je fakt, to je fakt.
zvětšit, jsem slepej!!! 10. 4. 2006, 18:16
Ale jezis proc ma diycore tak maly pismo?
12px minimum 10. 4. 2006, 18:03
Italove konecne dostali rozum co
nomediamoguls 10. 4. 2006, 17:29
tlak působící na balónek zvedne špunt a vypustí vanu. Tady máš ten ženskej hokej, nebo vlastně mužskej? Ema hraje hokeY.
kotoulek psí 10. 4. 2006, 16:56
DIYCORE RULEZ!!!
pe.klo 10. 4. 2006, 16:51
a abych nezapoměl: výsledky minulé ankety hovoří jasně. Stěžovali jste si, že je na stránkách málo sportu. A jak jsme se dozvěděli z výsledků našeho intenzivního výzkumu, nejvíce prahnete po reportáži italské hokejové ligy. maxim nelenil a na jeden zápas se vypravil. První finálové utkání nejvyšší ženské hokejové ligy dalo jasně najevo: ženský hokej se vyrovná tomu mužskému.
http://www.diycore.net/sa…
diycore net 10. 4. 2006, 16:47
Jo, jak už sem jednou psal, kdyby měl někdo zájem tak ho v pátek hodim z Nižbora do Berouna, po tom koncertě. Tam může v nějaký nonstop herně počkat na první vlak do Prahy. Hele ale pište to dopředu na muj mail.
pe.klo pe.klo@centrum.cz 10. 4. 2006, 16:37
to pe.klo: Jasná věc. Šetři na polovinu dubna, to bude smršť.
Aran uv@silver-rocket.org 10. 4. 2006, 16:36
zwei Aran: Dyž to nešlo přijít, všechny prachy sou pryč a taky vlak ujel...
pe.klo 10. 4. 2006, 16:32