Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Já měla vždycky radši ferdu s pytlíkem.
fifinka 11. 4. 2006, 13:27
Blbost. Nejlepší díl je Jak se víla Amálka udělala ptáčkem.
čertík brebertík 11. 4. 2006, 13:22
Vílka Amorálka
STB 11. 4. 2006, 13:11
pat a mat proste delaji udelej si sám ne.
ci5 11. 4. 2006, 13:06
pche. úplně nejlepší je víla Amálka. díl jak vyléčila zfetovanýho beránka Kudrnu je můj nejoblíbenější...
naše staré kamarády nehodíme do smetí 11. 4. 2006, 13:04
pat a mat jsou frajeri.. dva kamosi, co furt neco kuti a nenechaj se odradit neuspechy.. dycky se vsim njak vyjebou.... a pak si daj treba spolu nejaky pivko.....ale to uz v tv neni....
rich 11. 4. 2006, 12:58
Bob a Bobek sou pytlíci. Nějvětší esa sou samozřejmě Malej a Velkej. Každej medvídek jinej, ale oba pěkně divní.
A co kdybych sněd brouka voškliváka? 11. 4. 2006, 12:36
Fili: malo spanku, jeste mene jidla,spolecnost kumplu a mega mnozstvi lihovin.....
Kopecky 11. 4. 2006, 12:34
no tak to jsem posral, co na to rict. dam si zelenou.
m 11. 4. 2006, 11:59
Hele Co to znamená bizarní víkend?
Filipovský 11. 4. 2006, 10:24
caute! po bizarnim vikenud, ktery skoncil az vcera jsem pat a mat..
jinak je moc fajn, ze i kdyz post alko a vsecko depka, tady je dycky milo
rich 11. 4. 2006, 10:12
Hlavně nejezděte na Fantomase. Je to past.
Moravec 11. 4. 2006, 09:54
jo. a ty jak známo ubližujou punkáčům, voe...
Jirásková & Brodskej 11. 4. 2006, 09:02
no tos posral, protoze to jsou ty debilni chobotnicky ty pako.
veškrnová 11. 4. 2006, 07:35
+- taky funguje
akorat nevim co jsou zeleny a modry.
jsem to zvolil, protoze zelena... ze jo, tu mam rad kazdej, i nemecky duchodkyne.
akorat me pak pojalo podezreni, jestli to nema co spolecnyho s chobotnickama ble ble. to bych blil.
m 11. 4. 2006, 00:28