Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
A nebo Goro bílý sep
http://www.flyingczechman…
Jit Molavec 11. 4. 2006, 15:33
a taky fanoušků.
já nejvíc 11. 4. 2006, 15:13
je fakt že etno outfit už neletí docela dlouho, ale stejně je to hnus.
moderní trendy chlápek s patkou 11. 4. 2006, 15:13
si taky myslim, ze mela bejt tak pred dvema rokama...
a nejen pedro... 11. 4. 2006, 15:06
jéééé vona je nová inkvizice..hoho kterej blbec to zas psal??
no etno je sice mor, ale už to letí pár let...a že bych zrovna na fildě potkával mrtě hipísaček v batikovanejch hadrech s korálema se teda říct nedá..už tam je větší počet progresivních HC fanynek Sunshine..fakt, se vyznam
pedro si koleduje 11. 4. 2006, 14:41
nebo je taky zajimavy že v jednom díle čtyřlistku je nahataj bobík ale je to tam řešený tak že tam kde by měl mít péro je takový růžový neurčito..ale tendle díl čtyrlístku je zběratelská rarita
eddie vědro 11. 4. 2006, 14:36
a trpajzlik kleofáš ze zahrádky...a co díl robota Emila kde jsou mydlinky??
P.E.D.R.O. 11. 4. 2006, 14:35
aco se tyce psychedelickych vizi, tak nejvic vzpominam na modroocka od herminy tyrlove, jak sned skazenou rybu
rich 11. 4. 2006, 14:34
a slaměný hubert
the robocop emil 11. 4. 2006, 14:34
bizarni postava byl i klaun ferdinant
rich, 11. 4. 2006, 14:33
jak se víla amálka udělala s ptáčkem?
blbost já vim 11. 4. 2006, 14:19
já ho pamatuju..letos na vánoce ho dávali
pedro21 11. 4. 2006, 14:19
pamatuje tady nekdo jeste robota Emila ?
ci5 11. 4. 2006, 14:09
mám na VHS, rád Kudrnu podělim mezi začínající blouzdnivce. muheh.
kdo asi? 11. 4. 2006, 13:54
Nejlepčí byl díl, jak beránek Kudrna sněd psychedelickou květinu a měl jedovatý vize.
Amálka 11. 4. 2006, 13:41