myslim ze by to nemel bejt problem
ci5
13. 4. 2006, 09:35
Resim Nizbor, jak je to s moznosti prebejt do druhyho dne, pls?
opatrnej
13. 4. 2006, 09:06
ty vaše inkvizice..... díky za ně. aspoň je to barevný.
batikán
13. 4. 2006, 07:22
Ty vaše inkvizice..... Když už nic,je to aspoň barevný a nemyslím si,že by existovalo nějaký velký množství těhle(etno) kapel,který by to nedělali od srdce. Přece jenom se tam často objevují netradiční nástroje na který tolik lidí hrát neumí a pokud anno,musí k tomu mít zákonitě nějakej vztah.
an,cvaj kazačok
13. 4. 2006, 01:55
No ne, Medvídek poslouchá Millionaire? Doporučuju všem co neznaj.
Jeduha: Bazén-Sauna-Hokej, to je nějakej novej trojboj nebo jak?
mty
12. 4. 2006, 23:51
to: jer_c prosimte diky za starcastic fakt go(O)d
hlavne morr music
ber cee
12. 4. 2006, 19:43
Flying Saucers - OTK, Ememvoodoopöká Bazén: 6 - 8, 17.30 – 21 hod. Sauna: 15 - 21 hod. (muži) Hokej: v 17 hod.
jeduha
12. 4. 2006, 18:21
a kurva tady se to na bilbovi hnulo, yeah!
bugrr
12. 4. 2006, 17:52
Jinak na web přibyl rozhovor s Anyway
http://www.diycore.net/sa…
Jer_C diycore.net
12. 4. 2006, 17:44
co já vím, tak u splitka John Ball a Vas Szuszanne je problém už jen s obalem... ale možná se pletu, nevím. Každopádně materiál by měl být natočený.
Jer_C diycore.net
12. 4. 2006, 17:43
Efektivní Maximálně Efektivní Militantní Sešrotovávač
jeah
12. 4. 2006, 16:38
straší vám tam tatínek!
honem Na šance
12. 4. 2006, 15:54
u bugra to sedi jak prdel na hrnec
mvp
12. 4. 2006, 15:49
http://bilbo.czela.net/mp…
Troška do mlýna
12. 4. 2006, 15:44