Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
konkurence na srss swine
http://www.touchandgoreco…
blowjob 13. 4. 2006, 13:35
uz to tady v koncertech visi asi tejden, ne?
kegs 13. 4. 2006, 12:46
BULLET UNION, ut 18.4., MC ORION, TABOR, vstup:50,- , start:20:00
Dan cerny.d@seznam.cz 13. 4. 2006, 12:35
Richard: no já jen, že místo slunnýho Friska můžu do případnýho autodžúboksu nabídnout akorát The Constantines - Working Fulltime. což vylučuje zaparkování ozvučenýho auta a přepadení nejbližšího restauračního z-řízení za účelem konspirační schůzky. tak snad v pondělí na těch mělničácích...
Job 13. 4. 2006, 12:33
když jste u těch aut, tak 20. dubna je další pražska cyklojizda - nyni "velka jarni". takze tam taky prijit, jo?
Indurain 13. 4. 2006, 12:26
Jer_C: mate u nas ten baner, zatim nejhezci vodkaz na kyi.
ci5 13. 4. 2006, 12:20
ber cee: není zač, já jsem taky rád, že jsem starcastic objevil ;)
Jer_C diycore.net 13. 4. 2006, 12:12
Job: co se stalo? Jinak zdravim, sem te dlouho "nevidel"
richard 13. 4. 2006, 12:06
aha, tak uz vim proc jsi rikal nedavno, ze mas 'auto v prdele'... ja mam podobny problem, kolik nauctuje Old Drummerovi za takovy servis?
Torr uv@silver-rocket.org 13. 4. 2006, 12:03
tak to ti nebudu kazit náladu, strejdo...
Job 13. 4. 2006, 12:00
Od dnešního rána mám v autě čerstvě nainstalovaný rádio (díky Old Drummerovi) a to úplně první, co jsem na něm slyšel, byl Scott McKenzie a "San Francisco". Všechno do sebe krásně zapadá.
Aran uv@silver-rocket.org 13. 4. 2006, 11:48
junjon, voe...dycinky junjon
balet ND 13. 4. 2006, 11:36
a v aute si pustim baletjunion.
pe.klo 13. 4. 2006, 10:27
to opatrnej:
napis na muj mail pe.klo@centrum.cz, nejak se domluvime. Muzu te odvizt do Berouna. Jestli ses z Prahy tak prvni vlak jede po ctvrty hodine, do ty doby nejakej bar. Pocitam ze u Knapa se bude tvrdnout tak minimalne do dvou.
pe.klo 13. 4. 2006, 10:25
taky sem řešil. ale už neřešim. nemam čas. musim poslouchat Bullet Union. aspoň tak 3x denně... Bullet Union, vrůůůům, Bullet Union....lalala....kurva - a to sem myslel, že jsem vůči drogám imunní... jestli ty parchanti naživo budou aspoň z poloviny dobrý jako na tý desce, tak nevim...
hezky si to Mede napsal....
baletjunijon až za hrob... 13. 4. 2006, 10:20