koktúra:odkad zitra na ty anyway jedes? ja bych snad mozna... ale tady od nas bych zase jel sam jak kokot v plote....
richard
14. 4. 2006, 09:35
ach ta globalizace.. a neberou to ve zlym pane torr
richard rypavec II
14. 4. 2006, 09:34
od kdy se rodej v kanade odbornici na ceskej jazyk? ze by od doby, co jsou v cesku odbornici na kanadsky narodni hry? .......
richard rypavec
14. 4. 2006, 09:32
že ta lyssa s tou gramofonovou deskou ale finišuje!!!!..hehe
pedro
14. 4. 2006, 09:30
Ja se chystam na Anyway do Kopru.....anyway, aparát tam umožnuje slyset i zpěv či řev, pokud je kapela schopná se nazvučit, takže žádný otevírání huby beze zvuku jak je zvykem jinde voe !!!
kokotúra
14. 4. 2006, 07:38
I uznávaná autorita v oblasti zdravého životního stylu a boji proti nadváze
magnetické pásky dr. Levina
14. 4. 2006, 00:29
Jasně, největší brejle v republice a bohémská košile (viz jako dycky, ne?)
Tak jsem si poslech ukázky Bullet Union, a v pondělí jdu na Anyway, pánové! (Give me some medication...!)
Bernard 14 (doufámžebudevynikající)
14. 4. 2006, 00:26
Nově též manekýn, nesporně ovlivněn modou amerického středozápadu 60. let (viz posledně na sedmičce)
Vikak8nek
13. 4. 2006, 20:18
jinak je to držitel ceny TýTý jako nejpopulárnější televizní rosnička
jojo
13. 4. 2006, 16:23
To je dvorní textař SRR, píše pro všechny kapely a ve volnym čase sepisuje muzikál Dobrý voják Švejk.
vzdelanec
13. 4. 2006, 16:20
pan Sisi ?
aleuplneblbejasi
13. 4. 2006, 15:54
krome LYSSA. nejsou schopny dat dohromady ani jednou normalni vetu v cestine joudove. Udrzovatel tradic ceskeho jazyka v pisnich pro srr je bez debat pan Sisi.
Torr uv@silver-rocket.org
13. 4. 2006, 15:51
kdyz se ten touch and go odkaz obevil vcera na czecchore, uvedomil jsem si i pod vlivem te vcerejsi debaty, koho tady na srr vydat, ze panove vod srr trosku timhle smerem jdou..... puvodne vicemene hlucnej a "punk" label, ktery postupne sbira i jine smery..... a taky, vsimli jste si, ze az na vyjimky jsou srr neco jako udrzovateli tradic ceskeho jazyka v pisnich?
richard
13. 4. 2006, 14:47
never say never?
bj
13. 4. 2006, 14:05
to blowjob: Už jsem na to koukal... hustý. Scratch Acid v originální sestavě... co na to říct?
Aran uv@silver-rocket.org
13. 4. 2006, 13:39