Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
postačí mi prozatím i ta..ačkoli čtu jen blesk
jameson 16. 5. 2006, 12:51
hele jednu nobelovku maj teďka v albertu v akci za 19.90,- ale myslim že je za literaturu
P.p. 16. 5. 2006, 12:50
he ! ambicijozni luzri !!
apsinth 16. 5. 2006, 12:49
uplně tě chápu taky bych rád nobelovu cenu za nukleární fysiku, jenže to neumim ani mapsat
jameson 16. 5. 2006, 12:48
to apsinth: chci být sobě samému něčím...
achjo 16. 5. 2006, 12:47
já mam rád jen pifko a igdyž jich dam deset sem ráno okej..a propo v dayafteru maj jen první dvě desky¨VAZ ale voni jich maj už asi 5...slysšl někdo ty poslední..vydávaj asi každej rok jednu magoři
Jameson 16. 5. 2006, 12:46
achjo:
bejt necim nebo sam sebou voe?
apsinth 16. 5. 2006, 12:45
ten mi nechutná...já bych chlastal furt ale mám ambice a chci v životě něčím být
achjo 16. 5. 2006, 12:43
A absinth a ve velkem a porad, jo!
P.p. 16. 5. 2006, 12:43
jo ! to by pak moh chlastat kazdej !
apsinth 16. 5. 2006, 12:41
To by byl binec, nebyt kocoviny.... Jeste, ze nic neni bez nasledku, bychom se (alespon v Kopru) uchlastali....
P.p. 16. 5. 2006, 12:41
nechapu k čemu vám je chlastat bez kocoviny to uplně strací tu poetiku
farář sauerkraut 16. 5. 2006, 12:39
měl sem recht
kotrč 16. 5. 2006, 12:39
stehuju se do madarska
antichlast 16. 5. 2006, 12:37
příspěvek podemnou dostane blbost
kotrč 16. 5. 2006, 12:34