Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
či párek nebo klobásu žeáno
maso o pravdě 16. 5. 2006, 15:45
To je pravda, teplouši si nikdy nenechaj ujít biskupa
pravda o masu 16. 5. 2006, 15:43
Vídeňský biskup Nausea
Jirečkovy rukověti 16. 5. 2006, 14:55
kde nic není ani pelyněk nebere
postupná ztráta inteligence 16. 5. 2006, 14:52
http://botanika.wendys.cz…
ošklivost 16. 5. 2006, 14:48
Čuleň dal našim góla voe
náši váši 16. 5. 2006, 14:46
Křesťani určitě protestujou. Tak jako ostatně vždycky.
A ta teorie se mi nezdá. Podle statistik skoro každej druhej nácek je homosexuální, ale maso žere.
nekonkrétní 16. 5. 2006, 14:44
Takle sa o to neřiká, musíš bejt konkrétní....
nic co 16. 5. 2006, 14:27
Když nepiješ a nejíš maso, stane se z tebe teplouš
blbost! já ju chcu! 16. 5. 2006, 14:21
Ja myslim, ze kocovina po kalbe bejt musi. Ten lek bych srovnal s klonovanim lidi. Co na to krestanstvi?
Erik 16. 5. 2006, 14:14
Erik: maďaři vymysleli jako lék na kocovinu pivo? to u nás už jedeme dost dlouho
alkoklub and the barrels 16. 5. 2006, 13:56
Teda, to čumim, jakej mám přehled o akcích v Albertu, nebo je tady více polétavých Peter? Jmenovci na mail! Ráda se seznámím...
P.p. petra@poletucha.xf.cz 16. 5. 2006, 13:00
achjo:
tak vodpal a makej na sobe !
apsinth 16. 5. 2006, 12:56
Já čtu jenom fórum na SRR, tady se dozvim vo čem to vlastně všechno je.
Erik 16. 5. 2006, 12:54
tady to je vohovně
achjo 16. 5. 2006, 12:54