no jasně eriku je to bájo příspěvek hrozě za něj dík fakt né todle neni přetvářka myslime to upřimě
ÚV SRR
16. 5. 2006, 12:33
my nepijem jsme čistí a dobří
kotrč + a vidíte
16. 5. 2006, 12:31
Zadny komentare vy ozralove? Tak jeste jednou, ale naposledy:
http://www.novinky.cz/kok…
Erik
16. 5. 2006, 12:29
hovno
kotrč
16. 5. 2006, 12:27
to kotrč to je pravda
a vidíte nevěřej mi
16. 5. 2006, 12:24
to vidíte to je teda supr příspevěk ale machruj debile
pan Kotrč z velkého domu
16. 5. 2006, 12:21
muj kámoš byl před lety na mudhoney v seattlu a když se s nima bavil tak řikal: Přijeďte do Čech kámoš by vás rád viděl..a voni nato: ať přijede von
a vidíte..
16. 5. 2006, 12:17
bacha maj políčeno na dívčí duše a srdce.
polínko
16. 5. 2006, 11:36
Muhoňej
lickin
16. 5. 2006, 11:34
nejen v Piešťanech to žije. vlevo bourek.
http://show.idnes.cz/filt…
pche!
16. 5. 2006, 11:32
ESGMEQ!
turner
16. 5. 2006, 11:31
co je na TOMHLE ta tezky rozhodovani???
mark arm
16. 5. 2006, 11:31
madony
pnt
16. 5. 2006, 11:29
Mudhoney!
lukin
16. 5. 2006, 11:16