pnt: ty jo, asi ne... moc prace, no money a tak ... ty tam budes?
krich
17. 5. 2006, 11:51
krichu, dorazíš na FDF?
pnt
17. 5. 2006, 11:37
mili drazi, tohle by mohl byt povedeny vecirek. ma to trvat celou noc. krom nize psanyho mi kuba z jazzu v pondeli povidal taky o videoprojekcich kapel jako fugazi atd... co takhle z patku na sobotu nespat? a o co jde? nuze!
Český Těšín - jazz klub
Bring yr earplugs vol 1
River for sale, Pavilon m2, Tremolo, Long silent day, Vincent vega + surrealistická výstava, čtení poezie(Joe_Awful, Sexmen..), start v 19-00, vstup: 50
richard
17. 5. 2006, 10:25
tak tak. drink or write. no more both again.
poetický alko punk? tady se fakt člověk dozví všecko...
spim, nechápu
17. 5. 2006, 08:26
sick of it all
Wydlak
17. 5. 2006, 00:16
to jsou hlody, vám povim, takhle před spaním se dyck nasmát. já se zas zamiloval do Pala
http://www.diycore.net/sa…
Jer_C diycore.net
16. 5. 2006, 23:07
prostě kravina, jako spousty jinejch.
maso o pravdě
16. 5. 2006, 22:07
tak to je dobrej imič.
N.
16. 5. 2006, 21:40
whoa!:
přesně tak to bylo myšlený, trapně.
maso o pravdě
16. 5. 2006, 21:36
maso/pravdy: kandidáti na nejtrapnější příspěvky za tento měsíc!!
whoa!
16. 5. 2006, 21:29
volejte si co chcete :-)
N.
16. 5. 2006, 21:28
smajlík!!!
volejte policii
16. 5. 2006, 21:17
to nechápu kam tim směřuješ:-)
(to maso o pravdě)
N.
16. 5. 2006, 20:51
Konzert Gnu,Lyssy a spol. na sedmičce byl výbornej. Ani nevim jak,ale najednou letim u stropu a je mi vyborne.Skvely!Srdce v kusech zvuku!Ajsrůůůům!
Honza (Cobbani) uv@silver-rocket.org
16. 5. 2006, 16:22