tak tohle je drsny:
http://fotbal.idnes.cz/na…
koště
17. 5. 2006, 13:09
ne, aranžéra
A
17. 5. 2006, 13:03
ne, trenažéra
T
17. 5. 2006, 13:00
to jsem nevedel, ze kvetoslav ma manazera.
trenazer
17. 5. 2006, 12:59
19.5.
P_
17. 5. 2006, 12:56
KVETOSLAV-DOLEJSI-ANEB-CO-SE-DO-KONCERTU-NEVESLO
http://kvetoslav-dolejsi.…Praha, Klub Bílá vrána, Praha 6 (Kouř, Grape, Fidibus)
P_
P_ POLVO@EMAIL.CZ
17. 5. 2006, 12:55
ja zatim nic: déšť
rojas
17. 5. 2006, 12:44
já zatím nic:
http://www.last.fm - rádio, který má vyhledávání similar artists - stáhneš si jejich přehrávač, zadáš tam kapelu a vyhodí ti to všechny, který považujou za podobný, právě jsem zadal june of 44 a už posloucáš jednu po druhé shipping news, don caballero, shellac, oxes, 90 day man, slint, unwound.... jeden se nestačí divit.
já už všechno
17. 5. 2006, 12:37
myslel jsem jako ten těšín...
kr.H
17. 5. 2006, 12:34
pnt: aby ne, když je to na pintovce...checht
krich aka mr.flavor: to pořádáš ty?
já zatím nic: public enemy - apocalypse 91
krejča
17. 5. 2006, 12:33
já zatim taky nic
hm
17. 5. 2006, 12:30
a co jinak dneska poslouchate, co?
ja zatim nic
17. 5. 2006, 12:29
to by byla škoda se neúčastnit - navíc vloni jsem nebyl, takže povinnost
pnt
17. 5. 2006, 12:09
no jo, budu
pnt
17. 5. 2006, 12:06
jinak inzerát: sháním Faustmusik od E.Neubauten, rok 96, he?
pnt
17. 5. 2006, 11:59