ale docela mě to baví..a znáte někdo Hellu
pečení je radost Hella je pečení
18. 5. 2006, 12:10
VAZ je sofistikovanej anal, LB je bezostysny sadomaso.
kritik
18. 5. 2006, 12:08
ale nechme toho než to sklouzne k honění si ega..o český nátuře prosim, ale poslední dobou mam pocit že lidi na celym světě sou tak trochu čecháčci...prostě je to spíš lidská "malost"..a co muzika..sem si po letech sehnal ty VAZ a jako čekal sem větší bordel když to tu někdo srovnaval s Lightning Bolt..
Stranger danger Danger stranger
18. 5. 2006, 11:59
jo templáři. vo těch se mj. tvrdí, že s uměli přemísťovat v čase, heh...hele, byl to jen pokus vo automatickej text. nějak sem nečekal, že to bude někdo pitvat. nejsem historik, jen mizernej fabulátor. ale dík za zpětnou vazbu. aspoň jsem si zpětně prosvištěl dějiny.
job
18. 5. 2006, 11:58
to jo ale křižáci dobyli konstantinopol 1204
pedro
18. 5. 2006, 11:53
časově ani ne. češi dobili milánský hradby 1158, relikviář byl postavenej v belgii někdy v třicátejch letech 13. století...aspoň tvrděj to historický prameni.
texas ranger
18. 5. 2006, 11:52
no nejen místo pisně spíš časově
pedro si dělá prdel
18. 5. 2006, 11:49
...a svoje: mue. eště jsem si vzpomněl na roba halforda...
judas is rising
18. 5. 2006, 11:46
??? si děláte prdel, ne?: jo, je to trochu historický sci-fi, neštimuje to předevšim místopisně...jinak spíš ironickej šleh. vo český nátuře brzo něco v NEJchytřejších kecech.
Napis nejaky kecy...: hm, buzíckej nadhled. nevim kolik znáš uhlazenejch teploušů ty, ale vim že ty chlápci (mám pár takovejch kámošů) z principu musej mít nadhled. viz. graham chapman.
pulp fiction
18. 5. 2006, 11:42
takže nám to včera dobře dopadlo včera a síly dobra (Barca) zvítězily nad zlem a nenávistí (Arsenal) fanouškum Arsenalu bych rád vzkázal, že jako vo nic nejde prostě jen stojíte na špatný straně...a nic na tom nemění ani blbost kerou za to dostanu (tim si to jako jistim)
pedro
18. 5. 2006, 11:20
vyplenilo rytířstvo týhle země Milán. Nakradený skvosty (už před tim zkonfiskovaný křižákama v Konstantinopoli) zdoběj národní Archu úmluvy, relikviář Sv. Maura.
??? si děláte prdel, ne?
18. 5. 2006, 11:15
kurva... právě sem z novinek zjistil, že DD hrajou v tu samou dobu, co já jinde... Deverofku bych ale už možná stihnout moh...
vytíženej nepracovně...
18. 5. 2006, 11:14
n: na naledi je dycky prdel... ja mel s navstevovanim nasi rodiny v praze taky nekolik let pauzu, ale ted se mi to zase docela dari, ze aspon jedou za rok, ackoli letos zase nevim nevim....
r
18. 5. 2006, 11:06
rich: přesto dík
pnt
18. 5. 2006, 10:52
r:
tomu veřim a to je taky duvod proc jsem tam byla naposledy v devadesatym osmym.
z frydku do domaslavic je to prijatelny i pesky. kdyz neni naledi jako tehdá...to bylo opravdu desivy.
n
18. 5. 2006, 10:48