ty ceny vlaku jsiou ted pry docela masny.....
r
18. 5. 2006, 10:39
nea: hele, nejlepe ti poslouzi
www.idos.cz tam si zadas start a cil, napises presne ktery den a v kolik priblizne chces jet a ono ti to vyhodi casy, prestupy i cenu..... vyhodny jsou ted pry i ty myslim student agency spoje mezi prahou a ostravou.. dojedes do sotravy na UAN, tam sednes na bus frydek-mistek a pak nejak domaslavice.... ty ceny vlaku jsou ted pry
r
18. 5. 2006, 10:38
co to je buzícký nadhled?
Napiš nějaký kecy a svoje méno, nebo di do prdele voe. Debile voe.
18. 5. 2006, 10:35
richard:
jak dlouho to trvá vlakem z Prahy? na kolik to vyjde?
Do jazzu sice asi nezvládnu, ale ráda bych zajela za rodinou do Domaslavic!(okres FM)
nea minus_plus@centrum.cz
18. 5. 2006, 10:05
:-) :-( :-)
r
18. 5. 2006, 09:48
Jer_C: jo doraz, jazz je v klidu a mas navic jednu z poslednich prilezitosti, nez jim to parchanit z radnice zavrou.... bysme mohli dat pokec.. jak se pozname.... kdyz tak mi napís na mail.... cao!
richard kutej@morava.vlp.cz
18. 5. 2006, 09:47
pnt: vrbis ty neubauteny nema....
richard
18. 5. 2006, 09:46
daruju otevřenou skříňku na vinyly - masiv, cca 120 výškax100x40, 6 fochů rozdělených ještě na 5 částí, aby se desky po sobě moc neválely. Za odvoz (z Pankráce), tento víkend.
pnt
18. 5. 2006, 09:17
http://vikend.ihned.cz/1-…
Ha Ha Hááááááá
18. 5. 2006, 00:12
pudu na premijéru (snad nebude) a budu delat Hůůů Hůůů Hůůů
Jak u pysko
18. 5. 2006, 00:04
parchanti zlí
.
17. 5. 2006, 23:26
Nechali tam po sobě mimo dluhů taky neskutečnej bordel.
kluk z točníka
17. 5. 2006, 23:15
http://www.bleskovky.sk/c…
jakubiska medvědům
17. 5. 2006, 23:00
tak to berem teda
kucí vopálený
17. 5. 2006, 22:30
s přehledem
Elo´o
17. 5. 2006, 22:26