Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
to disco stu:
to je zajimavé...ale myslím že jsi trochu debil..no nic..co hudba co teď právě sjíždíš
vědro 18. 5. 2006, 13:20
to pedro: je pravda že disco je pro mě vše, ale začal jsem opet kreslit..mé kresby vycházeji z mých pocitů..
které nejsou přimo pozitivni..ale kresba to trochu kompenzuje
disco stu 18. 5. 2006, 13:19
ó disco stu tys můj idol což takle malé interview..co krom disco dance tě ještě zajímá?
pedro 18. 5. 2006, 13:18
voe už to vidim bude pršet freedim v prdeli tahat sebou stan a tak..pak přijedou fízlové a zbyjou nás za to že že paříme a jednou nohou stojíme na trávniku...
disco stu 18. 5. 2006, 13:08
ten se smál..ten se řechtal...haha
otec homolka 18. 5. 2006, 12:58
príma supr paráda ..řezal se?
višous 18. 5. 2006, 12:34
no jo ja viděl pinkflojd jěšte se Sidem Viciousem
Filda 18. 5. 2006, 12:32
já ne..ale třea ji poznam..jen esi na ni jako mám šetřit
se ptám těch znalejch matadorů co se vyznaj a přinejmenšim viděli pinkfloyd ešče se sydem barretem
kvído mansfeld 18. 5. 2006, 12:30
to pan kotrč z velkého domu
těšim se jak sviň
heršpic 18. 5. 2006, 12:29
Hellu samozřejmě známe všichni
Filda 18. 5. 2006, 12:28
uVAZ ujde a co dnes ty BHP..
pan kotrč 18. 5. 2006, 12:28
hoho to je možný ale na tej studiobce bych řek že jo .. ale to o tej aranovně je věta páně banána
hugo z hor 18. 5. 2006, 12:22
ale vaz basu nemaji, ho.
vno 18. 5. 2006, 12:14
VAZ jsou celkem popina... a jestli si muzu jeste trochu zahonit, tak se tady nějakej chlapík rozhodoval mezi jima a VAZ. ale to nic nemění na tom, že na obou velkejch deskách předváděj apollo liftoff i dionysius powerdow výkon hodnej noisovejch Titánů. Tuhle kapelu jako jo...
vl. ruka 18. 5. 2006, 12:11
vo Vaz se řiká typická "aranovina"..že jo..hodně basa, ty kořeny a hárlej
pedro 18. 5. 2006, 12:10