Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Cokoli, co překopala Tori Amos, stojí za to. Víme?
Strange Little Boy 18. 5. 2006, 20:45
Já bych spíš radši slyšel Raining Blood, kterou překopala Tori Amos
pez 18. 5. 2006, 19:16
hustej je pan irgl
hníla 18. 5. 2006, 18:33
oveckin je hustej.
malkin 18. 5. 2006, 17:52
to pedro: ale hovno, hehe...
Töhötöm uv@silver-rocket.org 18. 5. 2006, 14:37
jo a ta poslední deska VAZ má atmosféru; a není to fráze jako u 99% ostatních sraček
nez 18. 5. 2006, 14:10
bubeník VAZ ma rád např. psycho remix Angel of Death (Slayer) od Amona Tobina
nez 18. 5. 2006, 14:07
na nový tool
pomeranč už to chladí 18. 5. 2006, 14:06
A bacha - jsou venku nový Todd, Banán už to pro mě hřeje...
Aran uv@silver-rocket.org 18. 5. 2006, 14:02
něco jako Frances the mute , jo?
pedro 18. 5. 2006, 13:56
nevim jestli uz nekdo slysel ty posledni Vaz... the Lie that Matches the Furniture. Dost jiny, nez co kdy zatim Apollo a Jeff udelali, a NAPROSTO genialni. Koncepcni album. Neni to zrovna na prvni poslech, ale... genialni.
Töhötöm uv@silver-rocket.org 18. 5. 2006, 13:54
to srpücü: huhu no vklidu nedá se to srovnát a já je navíc live neviděl..právě to že to tu někdo srovnával mě zaskočilo..popina to neni, ale jsöu takový konvenčnější...proti tomuž nic nemam..
be flegma, voe! 18. 5. 2006, 13:30
Ty vole ten má v kebuly nějakej mistickej stroj kterej mu tam tiká voe... Ten se voe nesplete_____To dokáže strašně málo bubeníků!!! To spočítáš na setiny sekundy přesně tyhle VAZ doby!
taktéž 18. 5. 2006, 13:29
to pedro: ano máš pravdu poslední dobou sem krapet retardovaný
sjíždim trochu klasiky
http://www.thetemptations…
dost progresu
http://www.masterboy.de.v…
ale nakonec skončim vždy u srdcovky:
http://www.groovecave.com…
disco stu 18. 5. 2006, 13:28
Voe voe Vaz a popina? Ve srovnání s Ligtning Bolt?
COŽE VOE VAS A POPINA? Jasně že to nejsou doomriders ale vo to tady přece nejde... Pro někoho může bejt popina fakt cokoliv... Pro mě je to dementní výraz____Bubeník Vaz na živo a bubeník Ligtning bolt... nedá se srovnánat____Nedá se toho srovnávat na těhle kapelách asi víc ale tohle mi příde největší!
srpücü 18. 5. 2006, 13:22