Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
a zvuková ukázka k tomu taky ladí
n 22. 5. 2006, 12:32
no ty upoutávky jsou dobrý. obzvlášť na Moskvič!
n 22. 5. 2006, 12:30
napíšu ti to na mail.
n 22. 5. 2006, 12:01
n: http://www.jentakfest.xf.… http://www.kubafest.com/i…

tohle jsou odkazy na dve akce celkem nedaleko, co by nemusely bejt spatny.. jinak tu bude taky fest lhota tradicni.. www.energia.cz.. jenze ten ma byt letos samy ska, reggae a "punk" typu sps.. neco se bude dit jeste v cervenci take v jazzu v tesine atd.. kdy tu presne budes? zkusim ti neco pozjistovat presne na tu dobu......
richard kutej@morava.vlp.cz 22. 5. 2006, 11:59
Aran: ať aspoň není hnusně, ať aspoň není hnusně, ať aspoň není hnusně.
pnt 22. 5. 2006, 11:57
zhnusenej: jo a nebo taháš krámy při stěhování a přitom jsi sotva čvtrthodinu od místa události a jen si představuješ, jaká je to pohoda dát si pivko, válet se v psích hovnech v parku a poslouchat prima kapely...:-/
zpruzenej 22. 5. 2006, 11:53
Pp:
super
xox-2 22. 5. 2006, 11:51
n: bnknu..
Pp 22. 5. 2006, 11:47
Pp:
můžeš se stavit ty u mně!
n 22. 5. 2006, 11:45
koukam, ze v sekci kontakty pribyly nejaky odkazy... mnam.
cpt. pejsek 22. 5. 2006, 11:42
Pp:
do července času dost
n 22. 5. 2006, 11:40
n: Jsem v Beroune.. Ok, stav se klidne zacatkem cervence, to bude zrovna jentakfest, moc casu mit asi nebudu, ale neco podniknem.
Pp 22. 5. 2006, 11:37
jinak, mám tě na icq. ale jsi offline.
n 22. 5. 2006, 11:29
Tek se dohodnem, já bych to vzala nejprve k tobě a pak do FM.
šlo by to začátkem července?
nia 22. 5. 2006, 11:23
to jses ty Petro??
n 22. 5. 2006, 11:22