Proč nemá Buggr taky svojí raketku?
tradiční anonym
22. 5. 2006, 21:36
c: hnus!
aktivista
22. 5. 2006, 20:40
sakra ! mam třídenní třídní sraz po asi třech letech: Už je to víc než jisté!!!+K dispozici tam bude vojenskej stan pro 50lidí+ gril+udírna+kuřata+gambáč+velký ohniště+ beach volejbič+horolezecká stěna+houpačka+dětské kolotoče+samozřejmě bazének s klouzajdou!!
se normálně bojim i těšim zároveň !
c
22. 5. 2006, 19:23
se učit se učit se učit
bužumbura
22. 5. 2006, 18:48
Si kuř.
Aran uv@silver-rocket.org
22. 5. 2006, 18:39
taktomusíbejtedahodněhlasitýtynovýtodd
bugrr
22. 5. 2006, 18:27
pátek: pondělí stejně nikdo nemá rád
wanna shoot
22. 5. 2006, 17:20
takze dobry.
Töhötöm uv@silver-rocket.org
22. 5. 2006, 17:18
Nový Todd jsou jako Děti deště. Fakt.
Aran uv@silver-rocket.org
22. 5. 2006, 16:53
koukam mrtvý pondělí...
pátek
22. 5. 2006, 15:30
statne:
tak na co čekáš, máš volný pole!
h=u
22. 5. 2006, 15:02
statne:
moc se omlouvám.
n.
22. 5. 2006, 14:01
statne: sam se neser
r
22. 5. 2006, 13:34
nudíš se vole, neser vole !
kurva fix
22. 5. 2006, 13:20
kurva ano napiste si to na mail a neserte tu.
statne
22. 5. 2006, 13:19