picard:
dýky za slibnej feferón z příkoří hned na ránu (!)
blbost
23. 5. 2006, 10:18
richard:
díky za vtipnej fejeton z přímoří hned po ránu:-)
nea
23. 5. 2006, 10:14
N: urcite se nekde potkame!
richard
23. 5. 2006, 10:08
Dobrej prislib do letosniho rocniku.
John
23. 5. 2006, 10:03
a jak na tom byli loni?
silvinka
23. 5. 2006, 09:38
urijáši.
jinak rozhovor je parádní. chlapi na sobě evidentně od loňska mákli.
holy ghost
23. 5. 2006, 09:25
hm, urijach hýp říkáš, tak to je velmi zajímavý postřeh, pro mě poněkud překvapivý.
filďák
23. 5. 2006, 09:00
Jo a ještě k tomu rozhovoru: jestli nebudou mít letos na FDF DTV Djs s sebou Judas Priest, Suzi Quatro, Uriah Heep, Boney M a další zásadní věci, tak voe popíči!
mydlákovo brácha
23. 5. 2006, 08:50
mydlák, pidlák, Wydlák:
hned tři odborníci za sebou.
Julda
23. 5. 2006, 08:50
je fakt, že raketka by buggrovi slušela... takovej člen UVSRR-pozorovatel
mydlák
23. 5. 2006, 08:39
nemám rád Wydlaka. Je to ýbrmenš a machruje...
pidlák
23. 5. 2006, 07:52
Tedka jsem koukal na dayafter a pisou, ze uz maj ten split 2 desek LVMEN za 250 Kc. Hezky resp krasny.
Wydlak
22. 5. 2006, 23:15
richarde to bude dobrá kombinace!
doufám, že se na té Moravě potkáme anebo pak u nás: s našim bydlením či bez něj.
N.
22. 5. 2006, 22:58
ja chcu taky!
fanfan
22. 5. 2006, 22:27
a ja?
aja
22. 5. 2006, 21:45