Souhlasím, chlastat před koncertem je strašně nezodpovědný. Ale tý legrace, co si člověk užije!
Shane MacGowan
23. 5. 2006, 18:22
richard: Dobrá inkvizice. Pravdivá až na půdu. Trochu reakce na ten koncik v těšíně v jazzu, žejo. Já si z toho dělal prve prdel trochu, ale máš v tom pravdu. Jak řikám toho bubeníka znám. Je to alkáč (kerej ,,pankáč" neni, žeáno) Chtěl jsem s nim hrát, ale takovejdle přístup na něj fakt sedí. Takže nebrat. Alkohol před koncertem je fakt zlo. Znám to,. Např naposled: Když potkáš už ráno v den koncertu zpěváka svý kapely zřízenýho pod vobraz, je jasný že se bojíš večera. A když pak večer v narvanym klubu nejdřív zpívá zády k lidem, po druhym songu zapomene veškerý texty, rozhodne se že bude jen tancovat, motorika ho ovšem zklame, zřítí se do bicích, kerý se rozkutálej jak kuželky a rozlije chlast do tvýho novýho kytarovýho komba, kerý se tim samozřejmě hned posere, je jasný že takovejdle člověk, ač má třeba hlas vod boha, nemá v kapele co dělat. Je to smutný, že krom všech těch problémů (nedostatek času, nedostatek prachů, nedostatek invence,..) musí člověk bojovat o existenci svý kapely ještě z démonem Alkoholem..
K.ba
23. 5. 2006, 18:12
ještě, že vyšly ty báječný béhápéčka. jinak bych se z toho dneska vom***l...
jen tolik jsem chtěl říct...
23. 5. 2006, 16:46
to kzr: ty voe - označit TJzVO za etno, to už je skoro jako říct, že Děti deště jsou indie-emo... navíc tahle feministka nikdy tolik fanoušků jako Kay má fanyn asi nikdy nebude... :-)
sedící, bloumající
23. 5. 2006, 12:54
taky bych chtěl aspoň dva dny alko prázdnin. ale nejspíš se na ně pěkně nadřu...snad víkend. víkend snad.
ležící, spící
23. 5. 2006, 12:41
moje pozadavky pro Drrr Trrr: Iron Maiden, kozy ven, Alfavil, Doomriders, Hall a Oates, jebutimajku, Duran Duran. Diky, tesim se.
fanouš s bimbasem
23. 5. 2006, 12:38
hele, rozhovor s etno-kayem:
http://www.freemusic.cz/c…
kzr
23. 5. 2006, 12:37
tak ty jsi jistě půlnoční jezdec
žeáno
23. 5. 2006, 12:36
blasting joe: jsou noci, po nichz neprichazi rano
sel jsem domu vcera, prisel jsem az dnes
dalsi prosim
23. 5. 2006, 12:13
a rozuzlení?
blasting joe
23. 5. 2006, 11:58
blbost: kdo si hraje nezlobi
ugly kid
23. 5. 2006, 11:43
i ty hračičko!
belly
23. 5. 2006, 11:20
p:
sem se nudil, sem si hrál
blbost
23. 5. 2006, 11:13
blbost: to neni blbost
p
23. 5. 2006, 11:10
nea: nei zac, hezkej den :-)
r
23. 5. 2006, 11:09